دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۷ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
آغاز فروش چری تیگو 5 نسخه 97 با شرایط ویژه + جزئیات
۱۶:۴۷ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

آغاز فروش چری تیگو 5 نسخه 97 با شرایط ویژه + جزئیات

پرشین خودرو: تیگو5 مدل 1397 با بروزرسانی جدید و افزوده شدن امکانات و آپشن های مدرن به سبد فروش چری افزوده شد.

بهگزارش خبرنگار پرشین خودرو، تیگو5 مدل 97 که در 2 نسخه اکسلنت و لاکچری به بازار عرضه شده است، از سوی چری به مبلغ 115 میلیون تومان در نسخه اکسلنت و 109 میلیون 500 هزار ویژه مدل لاکچری قیمت گذاری شده است.

در طرح فروشی که با فاصله اندکی از زمان رونمایی مدل 1397 این خودرو از سوی شرکت ارائه شده، شرایط خرید نقد و اقساطی این محصول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

در طرح فروش اقساطی تیگو5 جدید، پیش پرداخت 43 میلیون و 800 هزار تومانی یا 46 میلیون تومانی برای این خودرو اعلام شده است.اقساطی که در این مدل فروش برای خریداران در نظر گرفته شده است از 1 میلیون و 400 هزار تومان تا 8 میلیون تومان متغیر خواهد بود و بازپرداخت آن در 12 تا 30 ماه انجام می پذیرد.

برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول ی سایر محصولات چری می توانید به نمایندگی های مجاز مدیران خودرو در سراسر کشور یا وبسایت این شرکت خودروساز مراجعه نمایید.

در جداول زیر می توانید طرح کامل فروش این محصول جدید چری در ایران را مشاهده کنید. ضمن اینکه با استفاده از این لینک، تصاویر و آپشن های این خودرو جهت آشنایی بیشتر با چری تیگو5 مدل 1307 در دسترس شما قرار دارد.

 

 

 

 

نظر بینندگان
!
!
!