یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نمایندگان ۱۰ شرکت اتریشی از خط ۶ مترو تهران بازدید کردند
۱۶:۱۷ | ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
ایرانسل 2

نمایندگان ۱۰ شرکت اتریشی از خط ۶ مترو تهران بازدید کردند

پرشین خودرو: نمایندگان ۱۰ شرکت اتریشی که در زمینه تونل سازی و همچنین تجهیز و راه اندازی خطوط مترو فعالیت دارند، ضمن حضور در کشورمان از خط ۶ مترو تهران بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمهر، طی این پیمایش میدانی که با حضور مدیران خط ۶ مترو و همچنین "کریستوف گراب مایر"مشاور تجاری- اقتصادی سفارت اتریش همراه بود، بخش های مختلف خط ۶ مورد بازدید قرار گرفت و میهمانان خارجی از سرعت و کیفیت ساخت تونل ها و ایستگاههای مترو ابراز تعجب کردند.

بعد از این بازدید، نمایندگان شرکتهای اتریشی طی نشستی با مهندس " علی امام" مدیرعامل مترو تهران به گفتگو پرداختند. البته پیشنهاد مدیران مترو تهران به شرکت های اتریشی، جلب سرمایه گذاری طرفهای خارجی و همچنین استفاده از توانمندی های ایشان در قالب ارائه تکنولوژی روز دنیا بود که قرار شد در این زمینه جلسات دیگری نیز برگزار شود.

گفتنی است در جلسه برگزار شده با اتریشی ها، مهندس " احسان نوش آبادی" مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران نیز حضور داشت و پیرامون استفاده از تجارب شرکتهای حاضر در این ملاقات، به بحث و تبادل نظر پرداخت . شهر تهران در حال حاضر از ۶ تونل شهری برخوردار بوده و هفتمین تونل به نام تونل آرش _اسفندیار نیز بزودی آماده بهره برداری خواهد شد .

نظر بینندگان
!
!
!