سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
آخرین وضعیت جاده های کشور
۱۳:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
اجاره خودرو

آخرین وضعیت جاده های کشور

پرشین خودرو: پلیس راهنمایی و رانندگی آخرین وضعیت جاده های کشور را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو ، پلیس راهنمایی و رانندگی کشور روز دوشنبه اعلام کرد: هم اکنون برابر آخرین گزارش های دریافتی تا این لحظه در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان،البرز، بوشهر، فارس، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران، همدان و شرق استان تهران (اکثر مسیرها) بارش باران گزارش شده است.
هچنین بر اساس این گزارش در استان چهار محال و بختیاری (مسیرهای بروجن-شهرکرد و بروجن-لردگان)، سمنان (مسیر گرمسار-تهران)، خوزستان (جاده های اندیشمک-پل زال و اندیمشک- دزفول) و ارتفاعات استان زنجان نیز بارش باران گزارش شده است.

*گرد و خاک و مه گرفتگی
پلیس راهور همچنین اعلام کرده است که در برخی جاده استان خوزستان (مسیرهای اهواز-ماهشهر و رامشیر-هندیجان) با گرد و خاک همراه است.
پلیس راهور اضافه کرد: استان های همدان (مسیر جوکار-تویسرکان) ،اردبیل(مسیر اردبیل-سرچم) و کردستان (مسیر دیواندره - بیجار) نیز دارای مه گرفتگی همراه با کاهش دیداست.

*ترافیک نیمه سنگین:
بر اساس این گزارش، باند جنوبی آزاد راه کرج- قزوین (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس)، باند جنوبی آزاد راه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا گرمدره)، باند شمالی آزادراه کرج- قزوین (محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری) نیز هم اکنون دارای ترافیک نیمه سنگین است.
سایر جاده های کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
پلیس راهور اعلام کرد: جاده های اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان، دیزین- شمشک در استان های تهران و البرز و در استان ایلام مسیر دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین) به علت ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.
همچنین در استان خوزستان جاده شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل، در استان آذربایجان شرقی (کمربندی آذرشهر به پل غله زار) به علت سیلابی شدن رودخانه پایه های پل شکسته شده و مسیر جایگزین از داخل شهر آذر شهر است.
استان ایلام جاده ایلام- ایوان محدوده تونل پیامبر اعظم به علت ریزش سقف تونل مسدود شده و مسیر جایگزین از جاده قدیم ایلام – ایوان تونل رنو است، مسدود است.

بر اساس گزارش پلیس راهور، در استان گیلان (جاده قدیم-رشت-قزوین)، مسیر جنوب به شمال پل امامزاده هاشم کیلومتر 310 تا 394 از سوم تا دهم اردیبهشت روز شنبه از ساعت 12تا 19 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 8 تا 19، روز چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 هر هفته به غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه و مسیر جایگزین از میدان امامزاده هاشم به سمت عوارضی آزادراه تا اولین بازشو به سمت رشت انجام می شود.
همچنین جاده کرج- چالوس کیلومتر صفر تا 70 از اول اردیبهشت تا 20شهریور امسال از ساعت 8 تا 17 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 8 تا 12روزهای چهارشنبه هر هفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به علت اجرای عملیات روکش آسفالت اجرای عملیات همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
بر اساس گزارش پلیس راهور، همچنین در غرب استان تهران، آزاد راه تهران- قم کیلومتر 37 تا 58 از اول اردیبهشت تا20 شهریور امسال از ساعت 9 تا 17 روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به علت اجرای عملیات نصب حفاظ بتنی مفصلی در رفوژ میانی اجرای عملیات همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
در استان البرز، آزاد راه تهران- کرج کیلومتر صفر تا 14 از اول اردیبهشت تا 20 شهریور امسال از ساعت 8 تا 15 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت 8 تا 13 روزهای چهارشنبه هر هفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه اجرا با عبور ترافیک همراه است.
در استان قزوین، آزادراه قزوین- رشت (پل یوز باشیجای-خلخال دشت) کیلومتر 48 از سوم اردیبهشت تا 20 شهریور امسال روزهای شنبه از ساعت 12 تا 19روزهای یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه از ساعت 8 تا 19 روزهای چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 هر هفته به غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به علت اجرای عملیات تعمیر و مرمت پل (خلخال دشت) تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
همچنین در استان قزوین، آزادراه قزوین- زنجان کیلومتر 60 تا 77 از سوم اردیبهشت تا 15 تیر امسال از ساعت 8 تا 18 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 8 تا 12 روزهای چهارشنبه هر هفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به علت اجرای عملیات لکه گیری و درزگیری تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!