سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۸ | ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
جایزه بزرگ خریداران محصولات «نیسان» مشخص شد + جزئیات
۱۳:۴۸ | ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

جایزه بزرگ خریداران محصولات «نیسان» مشخص شد + جزئیات

پرشین خودرو: جهان نوین آریا به 100 خریدار اول نیسان ایکس تریل 2018 در مراسم قرعه کشی یک دستگاه نیسان جوک اهدا می کند.

به گزارش پرشین خودرو، این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت رونمایی از محصول جدید نیسان ایکس تریل 2018 ، به 100 خریدار اول از مشتریان که به صورت نقدی از خودروهای این شرکت که شامل نیسان جوک و نیسان ایکس تریل می باشد، از تاریخ 8 اردیبهشت لغایت 15 اردیبهشت ماه در تمامی شعب و نمایندگی های سراسر کشور خرید کنند، طی یک قرعه کشی که در مراسم رو نمایی نیسان ایکس تریل که در روز یکشنبه مورخ 16 اردیبهشت برگزار خواهد شد، یک دستگاه خودروی نیسان جوک اسکای پک به ارزش یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال به عنوان جایزه تقدیم کند.

 

این مراسم به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام و وبسایت شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران و همینطور وبسایت آپارات در روز 16 اردیبهشت پخش خواهد شد.

نیسان ایکس تریل پرفروش ترین مدل شاسی بلندهای نیسان به تازگی مدل جدید خود را در بازارهای جهانی معرفی کرده است. شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران، پس از عملکرد موفق مدل 2017 این خودرو، مدل 2018 نیسان ایکس تریل جدید را نیز همگام با بازارهای جهانی روز 16 ماه اردیبهشت در کشور رونمایی و عرضه کند. همچنین پیش فروش این خودرو توسط این شرکت به تعداد و در زمان محدود از روز شنبه 8 اردیبهشت آغاز شده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایزه و این طرح فروش می تواانند به وبسایت این شرکت به نشانی www.jna-nissan.ir و یا نمایندگی های مجاز فروش شرکت جهان نوین آریا مراجعه فرمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!