یكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کفش های هوشمند +تصویر
۲۳:۱۰ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
اجاره خودرو

کفش های هوشمند +تصویر

پرشین خودرو: هنرمندی در انگلیس موفق به ساخت کفش هوشمندی شد که شما را به آدرس مورد نظرتان هدایت می کند.

به گزارش پرشین خودرو، هنرمندی به نام "دامینیک ویلکاکس" با الهام از شخصیت "دورته" در انیمیشن "جادوگر شهر اوز" ،کفشی را طراحی کرده که کاربر خود را تا منزل راهنمایی می کند و با دارا بودن تجهیزاتی مثل GPS و اینترنت بی سیم، قابلت اتصال به کفش های هم نوع خودش را دارد.

جنس این کفش همانند "دورته " در انیمیشن "جادوگر شهر اوز" از چرم قرمز رنگ است و همچنین در کف این کفش مسیر خانه کاربر به صورت خانه های کوچک نقش بسته است.

نحوه کار این کفش اینگونه است که هر شخصی پس از خرید، توسط USB آن را به سیستمی متصل کرده و آدرس خانه خود را وارد برنامه کفش می کند و سپس کفش بعد از اجرای برنامه مسیر را به شما نشان می دهد.

برای استفاده از این کفش مهم نیست که حتما در حوالی خانه خود باشید که مسیر را به شما نشان دهد بلکه توسط Gpsکه درپاشنه کفش تعبیه شده ، شما را در هر مکانی که باشید به سمت خانه و آدرس مورد نظر هدایت می کند. چراغ های LED های تعبیه شده در لنگه راست این کفش نشان دهنده فاصله فرد تا مقصد را مشخص کرده ولنگه سمت چپ آن نیز مسیر صحیح را نشان می دهد.

این هنرمند در ایلات در انگلیس که شهرت زیادی در زمینه ساخت کفش دارد، برای طراحی این کفش از کارشناسان تکنولوژی و فناوری کمک گرفته امید دارد که این کفش به تولید انبوه برسد. گفتنی است؛ به نظر می رسد این محصول که هم در جشنواره مد و طراحی انگلیس به نمایش گذاشته شده است، کفش منناسبی برای بیماران آلزایمری باشد.

  

 

 

 

 

نظر بینندگان
!
!
!