شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۷ | ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
تاکسی استاندارد نداریم
۰۹:۲۷ | ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
اجاره خودرو

تاکسی استاندارد نداریم

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیهای شهر تهران گفت: تاکسی باید خودرویی مقاوم باشد که اگر چندین بار در روز در آن باز و بسته شد آسیب نبیند که به طور قطع تاکسی های امروزی ما فاقد این ویژگی هستند.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد احمدی بافنده با انتقاد از کیفیت پایین خودروهای تاکسی گفت: هیچکدام از خودروهای ما استاندارد نیست. بیش از 350 هزار تاکسی در کشور وجود دارد که 80 هزار آن در تهران است.

از وجود 200 تویوتا کمری اطلاعی ندارم

وی در مورد سرانجام 200 دستگاه تویوتا کمری که قرار بود سال گذشته وارد ناوگان تاکسیرانی شود گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم و هنوز اینکه چه خودرویی به عنوان تاکسی با کیفیت انتخاب شود مشخص نشده است.

هزینه لباس رانندگان تاکسی 200 هزار تومان نیست

احمدی بافنده در ادامه با اشاره به این که رانندگان تاکسی ملزم به استفاده لباس مناسب در زمان رانندگی هستند گفت: رانندگان تاکسی باید پوششی در شان این حرفه داشته باشند و شرکتها این لباس ها را در اختیار رانندگان قرار می دهند.

وی تاکید کرد: سازمان تاکسیرانی رانندگان را ملزم به پوشش لباس هماهنگ نکرده است و بر خلاف برخی اظهار نظهر مبلغ 200 هزار تومان بابت لباس تاکسیران ها از آنها در یافت نشده است.

به گزارش مهر، سال گذشته جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران وعده داده بود: 200 دستگاه خودروی خارجی «تویوتا کمری» به عنوان تاکسی وارد ناوگان تاکسیرانی می شود.

او گفته بود: این خودروها آماده شماره گذاری هستند که به عنوان سومین سری تاکسیهای با کیفیت خارجی وارد ناوگان شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی
نظر بینندگان
!
!
!