چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
برای اقامت در چالوس چقدر باید هزینه کنیم؟
۰۳:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
اجاره خودرو

برای اقامت در چالوس چقدر باید هزینه کنیم؟

پرشین خودرو: هزینه اقامت در هتل‌های شهر چالوس از مبلغ ۴۰۲ هزار تومان آغاز می‌شود و تا شبی ۷۹۲ هزار تومان در هتل پنج ستاره ادامه دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، به دنبال سلسله گزارش‌های بررسی قیمت هتل‌ها در شهر‌های مختلف در این گزارش نگاهی به شهر چالوس و قیمت هتل‌های این منطقه می‌اندازیم.

چالوس یکی از زیباترین، معروف‌ترین و مهم‌ترین مناطق شمالی کشور است که از تهران باید از جاده زیبای چالوس گذر کرد تا به آن رسید.

این شهر که در استان مازندران قرار دارد میان جنگل و دریا محصور شده و هر ساله با توجه به جاذبه و مناظر طبیعی که دارد پذیرای گردشگران بسیاری است.

جاذبه‌هایی مانند دریا،مرداب هسل، تله کابین، پارک‌های جنگلی و سایر مکان های دیدنی دیگر جلوه خاصی به شهر بخشیده است.

قیمت اتاق یک تخته در هتل پنج ستاره این شهر ۴۰۲ هزار تومان، اتاق دو تخته ۴۳۵ هزار تومان، سوییت جونیور با یک اتاق ۷۹۲ هزار تومان و اتاق سه تخته ۵۴۰ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت اتاق در هتل سه ستاره در شهر چالوس اتاق دو تخته لوکس ۲۷۵ هزار تومان، اتاق سه تخته لوکس ۳۴۹ هزار تومان، سوییت یک خوابه چهار تخته سوییت رویال ۵۲۰ هزار تومان اتاق چهار تخته ۵۱۵ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت سوئیت سه تخته در هتل یک ستاره این شهر ۱۴۵ هزار تومان، سوئیت چهار تخته ۱۶۵ هزار تومان و آپارتمان یک خوابه سه تخته ۱۷۰ هزار تومان قیمت دارد.

البته به جز هتل‌های ستاره دار در این شهر مراکز اقامتی دیگری نیز جهت اقامت موجود است از جمله مهمانسرا‌ها یا ویلا‌ها که هر کدام به فراخور امکاناتی که دارند با قیمت‌های متفاوتی اجاره داده می‌شوند.

نظر بینندگان
!
!
!