چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
افت12 درصدی تلفات تصادفات در سال90
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
اجاره خودرو

افت12 درصدی تلفات تصادفات در سال90

پرشین خودرو: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گفت: براساس آخرین آمار تعداد قربانیان حوادث رانندگی در جاده های کشور از فروردین تا پایان آبان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد کاهش داشته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، غلامرضا معصومی افزود: در برنامه پنجم توسعه کشور به همه ارگان های امدادی جاده ای تکلیف شده است در هر سال 10 درصد قربانیان حوادث ترافیکی را کاهش دهند و با توجه به رقم به دست آمده از ابتدای امسال، دراین زمینه از طرح جلوتر هستیم.

وی گفت: امیدواریم تا فروردین 91، آمار به دست آمده از کاهش تلفات حوادث رانندگی در جاده های کشور، از رقم پیش بینی شده در برنامه پنجم توسعه کشور، بسیارکمتر باشد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همچنین با اشاره به اینکه طرح امداد زمستانی از اوایل آذر آغاز شده است و تا پایان اسفند ادامه دارد، گفت: کمپ های زمستانی و آمبولانس های کنار جاده ای نیز به همین منظور مستقر است تا در صورت نیاز به مردم امدادرسانی کنند.

معصومی افزود: اجرای این طرح هر سال بسته به شرایط آب و هوایی تا 25 اسفند ادامه دارد و امیدواریم این روند با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تصادفات
نظر بینندگان
!
!
!