چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تجدیدنظر برای خبرنگارانی که مشمول سهمیه طرح ترافیک می‌شوند
۱۴:۰۳ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
اجاره خودرو

تجدیدنظر برای خبرنگارانی که مشمول سهمیه طرح ترافیک می‌شوند

پرشین خودرو: امکان درخواست تجدیدنظر برای خبرنگارانی که مشمول سهمیه طرح ترافیک نشدند، فراهم شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایلنا، معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اطلاعات جدیدی در رابطه با طرح ترافیک خبرنگاران و خبرنگارانی که امکان استفاده از سهمیه ویژه به آن‌‌ها داده نشده است، منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

« تمام خبرنگارانی که قبلا در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند اما به هر دلیل تایید نشده‌اند، می‌توانند درخواست تجدیدنظر کنند. این درخواست و مدارک ایشان بررسی و در صورت امکان تایید خواهد شد.

-تنها درخواست‌هایی قابل بررسی است که از طریق ایمیل به نشانی reporter-traffic@tehran.ir دریافت شده باشد. درخواست‌های حضوری، تلفنی و از طریق شبکه‌های اجتماعی قابل رسیدگی نیست.

- ایمیل‌ها باید با موضوع (سابکت) «درخواست تجدیدنظر» ارسال شود و در متن آن، نام فرد متقاضی، رسانه محل اشتغال و کد ملی وی درج شده باشد.

- اگر متقاضی نقص مدرک داشته و یا قصد ارسال مدرک جدیدی داشت، می‌تواند فایل آن را به پیوست ایمیل ارسال کند.

-برای تمام متقاضیان تاییدشده، شامگاه روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه پیامک ارسال شده است. این احتمال وجود دارد که به علت بسته بودن پیامک تبلیغاتی یا اختلال در سیستم، به معدود افرادی پیامک نرسیده باشد. معیار قطعی تایید شدن طرح ترافیک خبرنگاری برای فرد، درج عبارت «دارای سهمیه» به رنگ سبز در مقابل مشخصات خودرو است. متقاضیان می‌توانند برای بررسی این موضوع به سامانه مراجعه کنند.

-در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال، شماره تلفن ۹۶۰۱۸۸۵۰ پاسخگوی شماست.»

نظر بینندگان
!
!
!