جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سرپرست شهرداری موظف به جلوگیری از برگزاری نمایشگاه خودرو تهران است
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
اجاره خودرو
رئیس شورای شهر تهران:

سرپرست شهرداری موظف به جلوگیری از برگزاری نمایشگاه خودرو تهران است

پرشین خودرو: رئیس شورای شهر تهران گفت: سرپرست شهرداری تهران موظف به جلوگیری از برپایی نمایشگاه خودرو تهران در محل نمایشگاه بین المللی پایتخت است.

به گزارش پرشین خودرو، محسن هاشمی، با اعلام این خبر گفت: رئیس جمهوری، وزیر کشور و استاندار هم با برگزاری نمایشگاه خودرو در خیابان سئول تهران مخالف هستند و دستور آنها روی زمین مانده است.

وی در جمع خبرنگاران نسبت به تصمیم وزارت صنعت برای برگزاری نمایشگاه خودرو در نمایشگاه بین‌المللی تهران واکنش نشان داد و با مخالفت جدی با برگزاری این نمایشگاه گفت: آقای مکارم، موظف به جلوگیری از نمایشگاه خودرو در این محل است.

هاشمی با بیان اینکه امکانات در شهر آفتاب فراهم است و مترو هم در آنجا ایستگاه دارد، تأکید کرد: ایجاد مزاحمت برای مردم از طریق برگزاری این نمایشگاه معنا ندارد و من قبلا هم تذکر داده‌ام، اما گوش به حرف ما نداده‌اند!

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: بنده با آقای شریعتمداری وزیر صنعت صحبت می کنم و از آقای حسینی مکارم، نیروی انتظامی و سردار مهماندار می‌خواهم که بر اساس مصوبات قبلی عمل کنند و اجازه ندهند که تخلفی صورت بگیرد، زیرا این به ضرر مردم شهر تهران است.

وی تاکید کرد: رئیس جمهوری، وزیر کشور و استاندار هم دستور داده‌اند که نمایشگاه در این محل برگزار نشود و در حال حاضر نمایشگاه توسط مجریانی که زیر نظر آن‌ها کار می‌کنند در حال برگزاری است. دستور آن‌ها توسط افراد زیر مجموعه خودشان روی زمین مانده است.


هاشمی با تأکید بر اینکه از آقای شریعتمداری هم می‌خواهم ناهماهنگی‌ها را گسترش ندهد، اظهار کرد: اعضای شورا و سرپرست شهرداری تهران اقداماتی انجام داده‌‌اند که ثمر بخش نبوده است و در این شرایط هرگونه آزار مردم و ترافیک اطراف نمایشگاه بین المللی به عهده مسئولان وزارت صنعت و مسئولان شرکت‌های نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران است.

رئیس شورای شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: از مسئول نمایشگاه می‌خواهم اینگونه در شرایط نوسان قیمت ارز و سکه با اعصاب و روان مردم تهران بازی نکنند، زیرا این وضع به نفع کشور نیست.

نظر بینندگان
!
!
!