چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
واحد سیار معاینه فنی خودرو در حیاط مجلس مستقر می شود
۱۵:۴۴ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
اجاره خودرو

واحد سیار معاینه فنی خودرو در حیاط مجلس مستقر می شود

پرشین خودرو: مدیر عامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران از استقرار واحد معاینه فنی سیار در حیاط مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل  ازایسنا،  نواب حسینی منش  با بیان اینکه از امروز صبح مرکز سیار معاینه فنی در پارکینگ مجلس شورای اسلامی مستقر شده است، گفت: با استقرار این مرکز معاینه فنی سیار در حیاط مجلس کارکنان، نمایندگان مجلس و ... می‌توانند نسبت به تست خودروهای خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این مرکز سیار سه روز در مجلس مستقر است و بعد از آن بنا بر درخواست وزارت خانه ها و سازمان‌ها می تواند درحیاط آنها مستقر شود گفت:‌مقصد بعدی مرکز سیار معاینه فنی صداو سیما است تا نسبت به چک خودروها اقدام کند.

حسینی منش با بیان اینکه نکته جالب این است که برخی از خودروهای نمایندگان مجلس نمی‌تواند معاینه فنی برتر را پاس کند، گفت: ماشین‌های مدل بالا به راحتی می‌توانند نسبت به پاس کردن معاینه فنی برتر اقدام کنند اما خودروهایی که تردد زیاد دارند نتوانستند معاینه فنی برتر را پاس کنند

وی با بیان اینکه سن گارانتی خودرو در ایران کمتر از سن معاینه فنی است گفت: این قانون چراغ سبزی به تولید کنندگان خودرو است که هرچه می خواهند بسازند اما حضور مرکز معاینه فنی سیار در مجلس نشان می‌دهند که قانون نیاز به اصلاح دارد و حتی اگر نمی‌توان سن معاینه فنی را کاهش داد حداقل نمایندگان مصوبه ای داشته باشند که خودرو ساز سال گارانتی خودرو را ا فزایش دهد تا مردم از جیب خود پول قطعات بی‌کیفیت را ندهند .

نظر بینندگان
!
!
!