چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اولین تصاویر مخفیانه از داخل کابین «ب ام و سری 8» منتشر شد + عکس
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

اولین تصاویر مخفیانه از داخل کابین «ب ام و سری 8» منتشر شد + عکس

پرشین خودرو: بعد از انتشار تصاویر جاسوسی ب ام و سری 8 از نمای خارجی، حالا نوبت به داخل کابین این اتومبیل رسیده است تا تصاویر جاسوسی آن قبل از معرفی رسمی منتشر شود.

به گزارش پرشین خودرو، اردیبهشت ماه سال گذشته کمپانی خودروسازی BMW یک پیش نمایش نامفهوم منتشر کرد و سپس در خردادماه، با یک بمب خبری مهمان رسانه‌ها شد و آن هم آماده سازی و رونمایی رسمی از نسخه کانسپت سری 8 بود که در قامت یک خودروی کوپه اسپرت لوکس ظاهر شده بود. از آن روز به بعد شرکت خودروسازی بی.ام.و صحبتی در رابطه با سری 8 خود نکرد و تنها چند ماه یک بار، تصاویری جاسوسی در رسانه‌ها منتشر می‌شد که خودروی سری 8 را در حال گذراندن تست‌های جاده نشان می‌داد، تا اینکه بلاخره یک جاسوس درست و حسابی پیدا شد و توانست خودروی جدید سری 8 را بدون پوشش استتار در دی ماه سال گذشته شکار کند که تصاویر آن را در پرشین خودرو مورد بررسی قرار دادیم، اما حالا با گذشت تقریبا 4 ماه، اولین تصاویر جاسوسی از داخل کابین اتومبیل منتشر شده است که طراحی نهایی "بی ام و" را به تصویر کشیده است.

از آنجایی که تا چند ماه آینده نمایشگاه بین المللی پاریس فعالیت خود را آغاز می‌کند، هیچ خبری مبنی بر حضور سری 8 جدید در این نمایشگاه وجود ندارد، اما باتوجه به ادعای منابع خبری، گفته می‌شود که خودروی جدید سری 8 پیش تولید شده و رونمایی رسمی آن در سال جاری قطعی خواهد بود و شایعاتی وجود دارد که این خودرو در ماه ژوئن رونمایی می‌شود. هرچند با انتشار تصاویر جاسوسی خودرو که پیش از این چهره نهایی سری 8 را به نمایش گذاشت و حالا تصاویر جدید این خودرو طراحی داخل کابین را نشان می‌دهد، مخاطبان دیگر آن شور و اشتیاق بالا را برای معرفی رسمی نخواهند داشت، مگر مشخصات فنی اتومبیل که همچنان برگ برنده BMW برای جذاب نگه داشتن معرفی رسمی آن خواهد بود.

 ماه‌های گذشته گفته شد این احتمال وجود دارد که شرکت خودروسازی بی.ام.و یک نسخه 850i آماده کرده است که در این صورت پیشرانه محرک آن با خودروی 750i یکی بوده و اطلاعات کافی از آن وجود دارد، یک پیشرانه 4.4 لیتری هشت سیلندر توربو دوقلو که در حداکثر کارایی خود می‌تواند 445 اسب بخار قدرت و چیزی حدود 648 نیوتن متر گشتاور داشته باشد.

علاوه بر این، پیش بینی می‌شود که برای نسخه M8 این خودرو یک پیشرانه 600 اسب بخاری وجود داشته باشد که گشتاور آن معادل 748 نیوتن متر بوده و می‌تواند یک نیرویی بیشتر از اتومبیل M5 تولید کند که اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، بدون شک پرچم خانواده پرفورمنس M را بدست خواهد گرفت، ولی برای تایید آن باز هم باید تا رونمایی رسمی این محصول صبر کرد.
 

نظر بینندگان
!
!
!