شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
لیموزین پوتین به بازار می آید + عکس
۱۷:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
اجاره خودرو

لیموزین پوتین به بازار می آید + عکس

پرشین خودرو: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسم تحلیف خود از خودروی جدید اختصاصی استفاده کرد که مورد توجه میلیون ها بیننده قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، به نقل از وستی، خودروی جدید رئیس جمهور روسیه حاصل پروژه خودروی ملی لوکس این کشور با نام «کارتژ» است که بصورت صددرصدی توسط متخصصان شرکت «نامی» روسیه ساخته شده است.
لیموزین اختصاصی پوتین آوروس (Aurus) نام دارد که بطول ۶.۶۲ متر، عرض دو متر و ارتفاع ۱.۶۹۵متر است.
موتور آن از نوع بی توربو با حجم ۴.۴ لیتر و قدرت ۵۹۸ اسب بخار است.
به گفته طراحان روسی این خودرو بالاترین سطح ایمنی را دارا می‌باشد .
دنیس مانتورف، وزیر صنعت روسیه با اعلام اینکه پروژه خودروی ملی کارتژ بیش از ۱۲.۴ میلیارد دلار هزینه در بر داشته است افزود: بر روی پلات فرم یکسان این خودرو سه نوع خودرو تولید می‌شود که از ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی به علاقه مندان فروخته خواهد شد.
قرار است خودرو کارتژ بصورت لیموزین با نام «آوروس»، در مدل سدان با نام «سِنات» و مدل ون با نام «آرسنال» به تولید انبوه برسد.
براساس برنامه‌ریزی انجام شده ،امسال خودروهای جدید لوکس روسیه در نمایشگاه بین المللی خودرو موسکو به نمایش گذاشته می‌شوند.
همچنین قیمت این خودروها از ۷ میلیون روبل (۱۱۵هزار دلار ) شروع می‌شود که به گفته سازندگان آن حداقل ۲۵ درصد ارزانتر از مدل‌های مشابه خارجی آن همچون بنتلی و رولز رویس می‌باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!