شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۳۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
با لیموزین ضدگلوله قدرتمندترین رهبر جهان آشنا شوید
۰۰:۳۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

با لیموزین ضدگلوله قدرتمندترین رهبر جهان آشنا شوید

پرشین خودرو: ولادیمر پوتین به عنوان رئیس جمهور کشور روسیه، در مراسم تحلیف چهارمین دوره از ریاست جمهوری خود شرکت کرد، اما این مراسم یک مهمان ویژه داشت و آن هم خودروی جدید ولادیمر پوتین بود.

به گزارش پرشین خودرو، خودروی جدید ریاست جمهوری روسیه که در اختیار ولادیمر پوتین قرار خواهد گرفت، یک اتومبیل لیموزین تولید داخل خواهد بود که در قسمت جلوی آن یک لوگو با اسم "Auros" قرار گرفته است که به نظر می‌رسد تنها تولید کننده وسایل نقلیه ضدگلوله برای دولتمردان کشور روسیه باشد که حالا نسخه لیموزین آن مخصوص برای رئیس جمهور روسیه معرفی شده است.
براساس گزارش‌ها، دو سال پیش طی دستوری رسمی صادر شده از سوی ولادیمر پوتین، رییس جمهور کشور روسیه در سال‌های گذشته، طراحی و تولید خودروهای ضدگلوله بومی آغاز شده و در نهایت موجب تولید 3 الی 4 خودرو اعم از یک لیموزین، یک خودروی سدان بزرگ، شاسی بلندی کوچک و در آخر هم شاسی بلندی سایز بزرگ شده‌اند که در تصاویر نسخه لیموزین اتومبیل را مخصوص برای ریاست جمهوری کشور روسیه شاهد هستیم.
متاسفانه هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی اتومبیل ارائه نشده است، اما می‌توان گفت که این خودرو در طراحی شباهت بسیار نزدیکی به محصولات رولزرویس و کرایسلر 300 دارد که بیشتر به الگوبرداری‌های آن برمی‌گردد تا اینکه فکر کنیم محصولات رولزرویس یا کرایسلر تقویت بدنی و زرهی شده‌اند. این خودرو پس از اتمام مراحل تحقیقاتی و تست‌های ایمنی و امنیتی، به دولتمردان روسیه تحویل داده شده است تا سیاستمداران روس با خودروهای بومی خود سفری راحت‌تر و ایمن‌تر داشته باشند.
به گزارش مسکو تایمز، این خودروها قرار هستند در سال اول به تعداد 200 دستگاه تولید شوند و بین دولتمردان تقسیم شود و همچنین تا پایان سال 2020 میلادی هم این تعداد به 4 الی 5 هزار دستگاه برسد. به نظر می‌رسد که خودروی لیموزین ساخته شده برای سیاستمداران بلند پایه باشد، خودروهای سدان برای مقامات پایین‌تر و در آخر هم شاسی بلند‌ها برای سیاستمداران خرده کار که کارهای مهمی برعهده دارند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!