سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
شبکه نمایندگان نگین خودرو در آستانه 3 رقمی شدن
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/شبکه فروش و خدمات پس از فروش رنو گسترش می یابد؛

شبکه نمایندگان نگین خودرو در آستانه 3 رقمی شدن

پرشین خودرو: با افتتاح 20 شعبه و نمایندگی جدید در روزهای آتی، شبکه فروش و خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران به بیش از 100 نقطه میرسد.

به گزارش پرشین خودرو، در راستای گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو، 83 شعبه و نمایندگی این شرکت در سال گذشته به بیش از صد مرکز افزایش خواهد یافت.
بدنبال پیاده سازی استانداردهای جهانی رنو در شعب و عاملیت های نماینده رسمی خود در ایران، و بمنظور افزایش سطح دسترسی مشتریان نگین خودرو به خدمات مورد نیاز در اقصی نقاط کشور، در سال 97 برنامه توسعه کمی و کیفی شبکه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت در حال اجراست و بزودی چندین شعبه و نمایندگی جدید 3S در استانهای تهران، خراسان، اصفهان، البرز، گیلان، خوزستان، زنجان، قزوین و همدان افتتاح می گردد. وظیفه این مراکز فروش خودرو، فروش قطعات و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خودروهای وارداتی برند رنو خواهد بود.

 


قابل ذکر است شرکت نگین خودرو با ارائه شیوه های متمایز فروش، تحویل و خدمات پس از فروش و نیز با داشتن ناوگان نگین سرویس در سراسر کشور بمنظور ارائه سرویس در محل به دارندگان خودروهای رنو، بدنبال کسب رضایت حداکثری مشتریان خود بصورت مداوم و مستمر است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی شرکت نگین خودرو به نشلنی www.neginkhodro.com مراجعه بفرمایید.
 

نظر بینندگان
!
!
!