یكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
با جدیدترین محصول «لوتوس» آشنا شوید
۰۰:۴۷ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

با جدیدترین محصول «لوتوس» آشنا شوید

پرشین خودرو: دشوار است که تصور کنید یک ماشین استاندارد و اسپرت، دقیق‌تر و بهتر از محصولات لوتوس ساخته شود، اما هربار کمپانی خودروسازی لوتوس یک نسخه جدید از محصولات خود معرفی می‌کند تا همچنان توانمندی‌های خود را ثابت کند.

به گزارش پرشین خودرو، جدیدترین محصول لوتوس که اخیرا در رسانه‌های مهم خبری پیرامون آن صحبت شده است، خودروی جدید "لوتوس Exige Sport 410 " خواهد بود که در واقع نسخه جدید این برند به شمار می‌آید، اما حالا از پیشرانه محرک 3.5 لیتری شش سیلندر در زیر کاپوت خود استفاده می‌کند که مجهز به یک سوپرشارژر قدرتمند بوده و می‌تواند حداکثر خروجی قدرت 410 اسب بخاری و همچنین خروجی گشتاور 420 نیوتن متری در اختیار راننده قرار دهد که توسط یک جعبه دنده 6 سرعته دستی دریافت شده و به سمت چرخ‌ها ارسال می‌شود.

 شاید این پیشرانه را بتوان بر روی محصولات دیگر لوتوس پیدا کرد، اما در واقع با خرید محصول جدید لوتوس، می‌توانید یک ظاهر تهاجمی با قطعات آیرودینامیکی بیشتر داشته باشید که علاوه بر جذابیت و بهبود آیرودینامیک اتومبیل، باعث شده است تا حداقل وزن اتومبیل هم کاهش پیدا کند که دلیل اصلی آن بکارگیری قطعات فیبرکربنی بیشتر در ساخت بدنه اتومبیل همچون کاپوت جلو، سقف اتومبیل، بامپر زیر سپر جلو، باله آیرودینامیکی، دیفیوزر سپر عقب و... باشد.

 به طور دقیق‌تر، خودروی اسپرت لوتوس Exige Sport 410 دارای وزن خشک 1054 کیلوگرم است که با بکارگیری نیروی 410 اسب بخاری و گشتاور 420 نیوتن متری در خروجی سیستم ، می‌تواند به حداقل شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت حدودا 3.3 ثانیه و همچنین به سقف سرعت 290 کیلومتر بر ساعت دسترسی داشته باشد.

 در پایان باتوجه به شرایط ظاهری اتومبیل و استانداردهای تعریف شده برای آن، مشتریان آمریکایی نمی‌توانند از این اتومبیل در خیابان‌ها استفاده کنند و تنها قادر به حضور در پیست مسابقات خواهند بود، اما در مقابل مشتریان انگلستانی می‌توانند با پرداخت 85 هزار و 600 پوند و یا حتی مشتریان آلمانی با پرداخت 111 هزار و 800 یورو می‌توانند صاحب یکی از مدل‌های ویژه لوتوس Exige Sport 410 شوند و از رانندگی با آن در خیابان لذت ببرند.

عکس های مرتبط
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
لوتوس جدید
نظر بینندگان
!
!
!