چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
استانداری تنها سازمان پاسخگوی ترافیک پرحجم در مسیر نمایشگاه نیست
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
اجاره خودرو
معاون عمرانی استانداری تهران خبر داد؛

استانداری تنها سازمان پاسخگوی ترافیک پرحجم در مسیر نمایشگاه نیست

پرشین خودرو: استانداری تنها سازمان پاسخگوی ترافیک پرحجم در مسیر نمایشگاه نیست، بلکه باید تمام دستگاه‌هایی که در جلسه برای برپایی نمایشگاه حضور داشتند نیز پاسخگو باشند

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه، احمد تواهن معاون عمرانی استانداری تهران  در رابطه با ترافیک پر حجم نمایشگاه‌ها اظهار کرد: برای موضوع برپایی نمایشگاه در شهر تهران جلسه‌ای با حضور مسئولان تمام دستگاه‌های شهری از جمله شهرداری و راهور تشکیل شد.

وی افزود: تمام دستگاه‌ها نظرات خود را در خصوص جایگاه نمایشگاه ارائه دادند و تصمیم گرفته شد که نمایشگاه در مکان قبلی برگزار شود.

تواهن با بیان اینکه تنها استاندرای برای برگزاری نمایشگاه‌ها تصمیم گیری نکرده است، گفت: استانداری تنها سازمان پاسخگوی ترافیک پرحجم در مسیر نمایشگاه نیست، بلکه باید تمام دستگاه‌هایی که در جلسه برای برپایی نمایشگاه حضور داشتند نیز پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: صدور هرگونه مجوز برای برگزاری نمایشگاه تنها به دستور و تصمیم استانداری صورت نمی‌گیرد که اکنون مسئولیت ترافیک پرحجم آن را برعهده بگیرد.

معاون عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: مشکل ترافیک شهر تهران باید از ریشه حل شود تا در زمان برپایی نمایشگاهی دچار این مشکلات شهری نشویم.

نظر بینندگان
!
!
!