سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
تردد در جاده چالوس فقط با زنجیرچرخ
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
اجاره خودرو

تردد در جاده چالوس فقط با زنجیرچرخ

پرشین خودرو: استفاده از زنجیر چرخ در جاده چالوس الزامی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، فرمانده پلیس راه استان البرز گفت: همه محورهای مواصلاتی این استان باز است و عبور و مرور در آنها جریان دارد.

سرهنگ شریفی گفت: با توجه به اینکه محورهای مواصلاتی استان البرز به ویژه جاده چالوس لغزنده و همراه با بارش خفیف گزارش می شود، همه رانندگان باید به زنجیر چرخ، بخاری و برف پاک کن برای تردد مجهز باشند.

وی افزود: ترافیک در همه محورها روان و در آزاد راه کرج - تهران نیز ترافیک عادی است.

تردد در محور زنجان - طارم با زنجیر چرخ

تردد در گردنه خان چایی در محور زنجان – طارم با زنجیر چرخ امکان پذیر است. بارش برف همرا با کولاک از صبح در استان آغاز شد و تاکنون ادامه دارد.

مسئول روابط عمومی اداره کل راه و ترابری زنجان گفت: رانندگانی که قصد عبور از گردنه های استان را دارند بهتراست خودروی خود را به زنجیرچرخ و دیگر وسایل ایمنی زمستانی مجهز کنند.

درحال حاضربارش برف در گردنه های خان چایی در محور زنجان – طارم، دهجلال در محور زنجان –خدابنده وقلی کندی در محورزنجان – دندی بیش از گردنه های دیگر است.

خلیلی افزود: عبور و مرور درخانچایی به سختی صورت می گیرد. عوامل مستقر در راهدارخانه های زنجان با نمک پاشی و برفروبی، گردنه های برف گیر استان را برای تردد خودروها باز نگه داشته اند. استان زنجان 11 گردنه برف گیر دارد .

برف و کولاک در گردنه تیوان درگز در خراسان رضوی

برف و کولاک در گردنه تیوان شهرستان درگز موجب کندی تردد در این محور شده است.

مرکز مدیریت راههای خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به بارش برف و کولاک شدید در این گردنه و انجام عملیات برفروبی و نمک پاشی دراین محدوده لازم است خودروهای با رعایت قوانین رانندگی و سرعت مطمئنه تردد کنند.

وضع بقیه مسیرهای استان عادی است و تردد در آنها جریان دارد.

مرکز مدیریت راههای خراسان رضوی از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف استان را دارند خواست قبل از حرکت با تماس با شماره 141 و یا 3411000 -0511 از اخرین وضع مسیر تردد خود آگاهی یابند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
زنجیرچرخ
نظر بینندگان
!
!
!