دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
اولین پیمانکار زن در مترو تهران منصوب شد
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰

اولین پیمانکار زن در مترو تهران منصوب شد

پرشین خودرو: با حکم علی امام، اولین مجری و پیمانکار زن در مترو تهران در خط ۳ منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمهر، طی بازدید چهار ساعته علی امام مدیرعامل مترو به همراه برخی از مدیران، مجریان و مشاوران و پیمانکاران خط ۳ در جریان روند پیشرفت عملیات اجرایی نیمه شمالی این خط قرار گرفت.

وی با تقدیر از کارهای انجام شده اظهار داشت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که کارگاه ها و ایستگاه های باقی مانده از بخش شمالی خط ۳ در اولویت کاری قرار داشته باشد و تغییراتی در روند اجرایی صورت گیرد که سبب گردد سرعت کار بیشتر شود. همچنین مقرر شود مشکلات عملیات اجرایی به گونه ای بررسی گردد که تعهدات از سوی هر دو طرف (پیمانکار و کارفرما) اجرایی گردد.

وی با اشاره به تکمیل خط ۳ اظهار کردند: مترو یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل شهری وکمک بزرگی در جهت کمتر شدن ترافیک تهران است و هدف اصلی ما نیز رضایت و خدمت به مردم شریف تهران می باشد که با راه اندازی ایستگاه های باقی مانده محقق خواهد شد.

در پایان این بازدید مهندس علی امام ضمن تشکر از فخری مجری سابق خط ۳، خانم مهندس عارفی را به عنوان مجری جدید خط ۳ منصوب کرد. عارفی که اولین مجری زن در تاریخ مترو تهران است، دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته عمران است و در حدود ۲۵ سال در سمت های مختلف اجرایی در مترو تهران مشغول به کار بود.

نظر بینندگان
!
!
!