دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
مترو کمک بزرگی برای ترافیک تهران
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
اجاره خودرو
مدیرعامل متروی تهران:

مترو کمک بزرگی برای ترافیک تهران

پرشین خودرو: مدیرعامل متروی تهران با اشاره به تکمیل خط ۳ اظهار کردند: مترو یکی از بهترین سیستم‌های حمل و نقل شهری وکمک بزرگی در جهت کمتر شدن ترافیک تهران است و هدف اصلی ما نیز رضایت و خدمت به مردم تهران است که با راه اندازی ایستگاه‌های باقی مانده محقق خواهد شد.

به گزارش پرشین خودروبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، طی بازدید چهارساعته آقای مهندس علی امام مدیرعامل مترو به همراه برخی از مدیران، مجریان و مشاوران و پیمانکاران خط ۳ در جریان روند پیشرفت عملیات اجرایی نیمه شمالی این خط قرار گرفتند.

در این بازدید مدیرعامل مترو و هیات همراه از کارگاه‌های حسین آباد، اقدسیه، محلاتی و قائم و.. بازدید کردند و دستوراتی در رابطه با حل مشکلات و کمبود منابع مالی و رفع موانع فنی و حل مشکلات معارضین استملاکی و. در پیشبرد عملیات اجرایی، صادر کرد.وی با تقدیر از کار‌های انجام شده اظهار کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که کارگاه‌ها و ایستگاه‌های باقی مانده از بخش شمالی خط ۳ در اولویت کاری قرار داشته باشد و تغییراتی در روند اجرایی صورت گیرد که سبب شود سرعت کار بیشتر شود. همچنین مقرر شود مشکلات عملیات اجرایی به گونه‌ای بررسی شود که تعهدات از سوی هر دو طرف (پیمانکار و کارفرما) اجرایی شود.وی با اشاره به تکمیل خط ۳ اظهار کردند: مترو یکی از بهترین سیستم‌های حمل و نقل شهری وکمک بزرگی در جهت کمتر شدن ترافیک تهران است و هدف اصلی ما نیز رضایت و خدمت به مردم تهران است که با راه اندازی ایستگاه‌های باقی مانده محقق خواهد شد.

در پایان این بازدید مهندس علی امام ضمن تشکر از مهندس فخری مجری سابق خط ۳، خانم مهندس عارفی را به عنوان مجری جدید خط ۳ منصوب کردند. مهندس عارفی که اولین مجری زن در تاریخ مترو تهران است، دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته عمران است و در حدود ۲۵ سال در سمت‌های مختلف اجرایی در مترو تهران مشغول به کار بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!