چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بازی PES 19 رسما معرفی شد
۱۸:۱۵ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
اجاره خودرو

بازی PES 19 رسما معرفی شد

پرشین خودرو: ساعاتی قبل کونامی به صورت رسمی بازی PES 19 را به همراه تریلری کوتاه معرفی کرد. امسال قرار است علاوه‌بر نسخه‌های رایج برای سری PES، شاهد همکاری کونامی با دیوید بکام افسانه‌ای و نسخه ویژه این بازیکن باشیم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از گجت نیوز، ساعاتی قبل کونامی به صورت رسمی بازی PES 19 را به همراه تریلری کوتاه معرفی کرد. امسال قرار است علاوه‌بر نسخه‌های رایج برای سری PES، شاهد همکاری کونامی با دیوید بکام افسانه‌ای و نسخه ویژه این بازیکن باشیم.

بازی PES 19 قرار است در تاریخ 28 آگوست (6 شهریور) برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه شود. البته عرضه بازی در اروپا با تاخیر دو روز همراه است. کونامی قول تغییرات در زمینه فیزیک حرکت توپ و بازیکنان را داده است و همچنین مثل قبل در این نسخه شاهد اضافه شدن انیمیشن‌های جدید، گرافیک بهبود یافته، منو جدید و چندین شادی پس از گل نو خواهیم بود.

یکی از اصلی‌ترین مشکلات این مجموعه این است که تیم‌های بسیار کمی در آن لایسنس شده‌اند که اشتیاق بازیکنان را کاهش می‌دهد و کونامی اعلام کرده است که تعداد زیادی باشگاه، استودیوم و لیگ‌های مختلفی را برای بازی PES 19 لایسنس کرده است ولی اسم هیچکدام را فاش نکرد. خبر نگران کننده در این مورد این است که این شرکت به تازگی لایسنس رقابت‌های لیگ‌ قهرمانان اروپا را از دست داده است که به این معنی است که از ابتدا در بازی به شکل پیش شاهد وجود این بخش نخواهیم بود.

PES 19 بازی

از آنجایی که در سال پیش شاهد عرضه بازی FIFA 18 برای نینتندو سوئیچ بودیم این احتمال وجود دارد که کونامی نیز برای این نسخه این کار را انجام دهد ولی هنوز در این مورد صحبتی نکرده است و باید منتظر پاسخ رسمی آن‌ها به این موضوع باشیم.

برچسب ها:
بازی PES 19
نظر بینندگان
!
!
!