یكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رضایت مشتریان مدیران خودرو از کیفیت خدمات افزایش می یابد
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
اجاره خودرو
/اختصاصی/تغییر دیدگاه در خدمات پس از فروش ام.وی.ام و چری؛

رضایت مشتریان مدیران خودرو از کیفیت خدمات افزایش می یابد

پرشین خودرو: یک برنامه ریزی چالشی برای حوزه خدمات پس از فروش خودرو در مدیران خودرو تدوین شده است تا بتوانیم به بالاترین سطح رضایت مشتریان از خود دست پیدا کنیم.

محمد علی قادری مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب گفت: بیشتر مشکلاتی که برای مشتریان در بخش خدمات پس از فروش پیش می آید به دلیل کسری قطعات مورد نیاز خودروها است که این مهم به دلیل ثبت سفارش ضعیف وبعضا اشتباه نمایندگی ها رخ می دهد.

وی ادامه داد: از سال گذشته نظارت بر عملکرد نمایندگی ها را افزایش دادیم و شخصا کنترل های موردی در شهرهای مختلف انجام می دهم.

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو تاکید کرد: در سال جاری بحث آموزش را در حوزه های مختلف خدمات پس از فروش از پذیرش تا ترخیص و حتی برای سفارش گذاری قطعات و لوازم یدکی در دستور کار قرار داده یم.
وی افزود: آموزش ها و نظارت ها به صورت منطقه ای انجام خواهد شد و خیلی جدی به دنبال دستیابی به عدد حد نصاب 750 برای رضایت مندی مشتریان هستیم.

قادری با اشاره به نمرات داده شده به بخش خدماتی مدیران خودرو گفت: افزایش رضایت مشتری و افزایش 50 درصدی نمره رضایت مشتریان از تعمیرگاه مرکزی مدیران خودرو به خوبی نشان می دهد که تغییرات در حوزه خدمات به خوبی تاثیر خود را گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما احترام گذاشتن به مشتری است و این احترام در پذیرش، تعمیرات، ترخیص و حتی کارواش رایگان محصولات در تعمیرگاه مرکزی متبلور می شود.

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در پایان خاطرنشان کرد: درب دفتر کار بنده برای شنیدن نظرات و پیشنهادات و البته مشکلات احتمالی نمایندگان و مشتریان شریف مدیران خودرو همیشه باز است و ما به دنبال تغییر دیدگاه در حوزه خدمات پس از فروش خودرو که بی توجهی به مشتری را ترویج می داد، هستیم.

نظر بینندگان
!
!
!