چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
روش ثبت نام تست درایو خودروهای «چری» و «ام وی ام» +جزئیات
۱۰:۰۳ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
اجاره خودرو
/اختصاصی/

روش ثبت نام تست درایو خودروهای «چری» و «ام وی ام» +جزئیات

پرشین خودرو: پیش از خرید خودروهای برند چری و ام وی ام می توانید در مدت زمان کوتاهی اقدام به ثبت نام و آزمایش رانندگی خودروی مورد نظر خود کنید.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، امروزه در ایران نیز همچون سایر کشورهای پیشرفته، برای مشتریان در بازار خودروی رقابتی امتیازهایی در نظر گرفته می شود.

یکی از این امتیازات که سال های زیادی است در ممالک پیشرفته به مشتریان عرضه شده است و طی یکی دو سال اخیر در ایران نیز به اهمیت آن پی برده اند، تست درایو خودرو پیش از خرید است.

مدیران خودرو یکی از شرکت هایی است که به طور مستمر اقدام به ثبت نام تست درایو پیش از خرید خودرو برای مشتریان نموده است.مدیران خودرو که 2 برند چری و ام وی ام را در ایران تولید می کند، با درک اهمیت اقدامات این چنینی آن هم پیش از خرید خودرو، در وبسایت خود بخشی را برای ثبت نام مشتریان قرار داده است.

 



افرادی که علاقمند به تست خودروهای این برند هستند، می توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت و انتخاب گزینه ثبت نام تست درایو از نوار ابزار بالای این سایت، مراحل ثبت نام را طی کنند.

ثبت آزمایش رانندگی خودروهای چری و ام وی ام در این سایت بسیار ساده طراحی شده است و شما می توانید به سادگی با انتخاب نوع خودرو و زمانی که در نظر دارید، به تست خودروهای این برندها بپردازید.

 

اخبار کامل در خصوص خودروهای برند چری و ام وی ام  را می توانید در پایگاه خبری پرشین خودرو که به طور تخصصی به پوشش فعالیت های شرکت های واردکننده و خودروساز کشور می پردازد، دنبال کنید.

 

نظر بینندگان
!
!
!