شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
میزبانی مشهدی ها از خودروسازان و برندهای خاص
۰۹:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
ایرانسل2
100 درصد ظرفیت نمایشگاه خودرو مشهد تکمیل شد؛

میزبانی مشهدی ها از خودروسازان و برندهای خاص

پرشین خودرو: هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد با حضور بیشتر فعالان صنعت و بازار خودرو کشور در مردادماه امسال استارت می خورد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، علیرضا عاجزی مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد، با بیان این مطلب گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از 8 تا 12 مرداد ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های شهر مشهد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مشهد به عنوان دومین کلان شهر ایران، دارای دومین نمایشگاه بزرگ بین المللی خودرو در ایران بوده و از اهمیت و جایگاه ویژه ای برای خودروسازان و نمایندگی های برندهای معتبر در ایران برخوردار است.

مدیر نمایشگاه خودرو مشهد افزود: امسال مجری برگزاری نمایشگاه مشهد تغییر کرده و شرکت ایده تجارت هرمس متولی برگزاری نمایشگاه فوق شده است.

وی تصریح کرد: امسال نمایشگاه خودرو مشهد در بیش از 30 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و باز برگزار می شود بطوریکه از 100 درصد ظرفیت نمایشگاهی مشهد برای نمایشگاه خودرو استفاده خواهد شد.
 

نمایشگاه خودرو مهشد

 

عاجزی در خصوص شرکت های حاضر در نمایشگاه مشهد گفت: 100 درصد فضای نمایشگاهی برای هجدهمین نمایشگاه خودرو مشهد پر شده است و شرکت ها استقبال بی نظیری از این نمایشگاه داشته اند و ثبت نام ها نیز به پایان رسیده است.

وی افزود: برای اولین بار در سال جاری 3000 متر فضا در اختیار غرفه داران مستقل خارجی قرار گرفته است که فعلا نام ایشان را اعلام نمی کنیم اما حضورشان قطعی است و این حضور برای صنعت و بازار خودرو کشور بسیار دارای اهمیت خواهد بود.

مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد با توجه به اینکه سیاست حضور شرکت های مستقل خودرویی خارجی در دومین نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب نیز اجرا شد و برندهای مطرح خارجی مستقلا در نمایشگاه حاضر شدند، اضافه کرد: بیشتر شرکت های فعال در صنعت و بازار خودرو نیز ثبت نام و حضور خود را قطعی کرده اند که از میان آنها می توانم به گروه خودروسازی سایپا، شرکت کرمان موتور، مدیران خودرو، گروه ماموت، گروه صنعتی ایران خودرو، گروه بهمن، خودروسازی کارمانیا و ایکاپ و ... اشاره کنم و از میان واردکنندگان و نمایندگی های برندهای خارجی نیز حضور آرین موتور، نگین خودرو، جهان نوین آریا، پرشیا خودرو، ستاره ایران و آرمان موتور کویر و تسلا موتور قشم نیز نهایی شده است.

نمایشگاه قطعات خودرو پس از برگزاری نمایشگاه خودرو برپا می شود
عاجزی از جدای شدن نمایشگاه خودرو و صنعت قطعه سازی در مشهد خبر داد و افزود: هر ساله یک مشکل برای برگزاری همزمان این دو نمایشگاه به وجود می آمد که به دلیل کمبود فضا رخ می داد، به همین دلیل امسال برای استفاده از ظرفیت های هر دو حوزه، تصمیم گرفتیم این دو حوزه را در دو نمایشگاه جدا از هم و به فاصله ی زمانی کم برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این اتفاق کمک می کند فعالان حوزه قطعات از فضا و امکان بیشتری استفاده کنند زیرا استان خراسان رضوی به عنوان دومین قطب قطعه سازی کشور نیز شناخته می شود و حیف خواهد بود که از این ظرفیت برای بازارسازی و بازاریابی استفاده بهینه نشود.

مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد تاکید کرد: در نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی بهتر می توانیم به کارشناسان و اهل فن و صنعت خدمات ارائه کنیم زیرا در نمایشگاه خودرو، بازدیدکنندگان بعضا به صورت عمومی تر حضور پیدا می کنند و فضا برای بازدید کارشناسان کمتر فراهم می شود.

به گفته وی، با جداسازی نمایشگاه های خودرو و قطعات، امکان توسعه حضور برندهای مختلف در هر دو نمایشگاه و خدمت رسانی بهتر فراهم خواهد شد.

عاجزی، زمان برگزاری نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی را 17 تا 20 مرداد ماه امسال و در محل دائمی نمایشگاه های مشهد اعلام کرد.

مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد ادامه داد: نمایشگاه قطعات نیز در فضایی بالغ بر 20هزار متر مربع اجرا خواهد شد و این نمایشگاه عمدتا در سالن های سرپوشیده برگزار می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:در حال حاضر ثبت نام برای حضور در نمایشگاه قطعات ادامه دارد و تلاش می کنیم که میزبانی شرکت های خارجی به صورت پاویون های اختصاصی در این نمایشگاه را نیز داشته باشیم.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!