یكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خدمات در محل مشتری، حلقه طلایی زنجیره ارزش نگین خودرو
۱۱:۴۳ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

خدمات در محل مشتری، حلقه طلایی زنجیره ارزش نگین خودرو

پرشین خودرو: شرکت نگین خودرو با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان خود، خدمات سرویس در محل به مالکان را بیش از گذشته تقویت کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، در دنیای امروز که مشغله های زندگی خصوصاً در شهرهای بزرگ، توان و زمان رسیدگی به امور غیر ضروری و حتی ضروری را از مردم سلب کرده ، ارائه خدمات موردنیاز بسته به زمان و مکان دلخواه به مشتری یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

شرکت نگین خودرو با ناوگان امدادی تجهیز شده خودرویی و موتوری تحت عنوان «نگین سرویس» سعی دارد بهره مندی مشتریان را از خدمات درخواستی ایشان تسهیل کند. در سال 96 از هر پنچ سرویس ادواری ارائه شده به مالکان خودروهای وارداتی رنو در کلان شهر تهران، یک سرویس در مکان و زمان دلخواه مشتری بوده و این مسئله نشان دهنده استقبال رو به رشد مشتریان از این نوع خدمات نوین است.

از مهمترین دلایل موفقیت پروژه سرویس در محل نگین خودرو، وجود مرکز تماس 24 ساعته با داشتن تیمی از کارشناسان خبره است که بطور شبانه روزی آماده پاسخگوئی به نیازهای دارندگان خودروهای رنو است.

شماره 4 رقمی سراسری 1503 ثبت درخواست را در سیستم خدمات رسانی این شرکت تسهیل کرده است.
سرویس های ادواری در محل به مشتریان شامل سرویس هایی است که هر 10 هزار کیلومتر برای خودرو انجام می‌گیرد و در برگیرنده مواردی همچون: تعویض روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا و ... است.

 

خدمات در محل مشتری

نظر بینندگان
!
!
!