پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
برگشت مصوبه شورا در مورد نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
اجاره خودرو
عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران خبر داد؛

برگشت مصوبه شورا در مورد نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس

پرشین خودرو: عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران از برگشت مصوبه شورا در مورد نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، قانبیلی  با بیان اینکه کمیته انطباق برای مصوبه شورا درباره نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس برگزار شد، گفت: این طرح اشکالات زیادی داشت و بر همین اساس به شورای شهر برگشت داده شد تا نسبت به اصلاح آن اقدام شود.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت کرایه تاکسی غیرمتعارف بود و در این لایحه دو تبصره وجود داشت که خلاف مقررات بود، تصریح کرد: بر اساس این مصوبه در روزهایی که شرایط جوی نامناسب است و یا در زمان پیک ترافیک کرایه‌ها ۲۰ درصد افزایش می‌یابد که این دو تبصره مخالف است.

 

نرخ کرایه


عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران با بیان اینکه مشخص نیست که چرا شورا اینگونه طرح ها را تصویب می‌کند، گفت: درست است که رانندگان تاکسی نیازمند حمایت هستند اما دلیل نمی‌شود که به هر میزان که خواستند کرایه‌ها را افزایش دهیم.

وی ضمن اینکه افزایش نرخ کرایه باید بر اساس میزان تورم باشد، اظهار کرد: افزایش شناور کرایه خطوط یعنی هر خط کرایه ای متفاوت داشته باشد، درست نیست و ما مخالف آن هستیم همچنین معتقدیم افزایش کرایه‌ها باید به صورت عقلانی باشد و به همین دلیل پیشنهاد دادیم تبصره ها حذف شده و کرایه نیز بر اساس نرخ تورم افزایش یابد که مصوبه را به شورای شهر برگرداندیم تا مجدداً بررسی‌های لازم انجام گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!