سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
اوج گیری قیمت سهام خودرویی‌ها + جدول
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
اجاره خودرو

اوج گیری قیمت سهام خودرویی‌ها + جدول

پرشین خودرو: در هفته جاری گروه پارس خودرو، زامیاد، گروه بهمن، سایپا، سایپا دیزل، ایران خودرو و ایران خودرو دیزل از ابتدا تا انتهای هفته با نوسان نسبتا مثبت معامله شدند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمیزان، معامله ۷ گروه خودرویی در بازار سرمایه حاکی از نوسان نسبتا مثبت تمامی گروه‌ها در معاملات است.

*سایپا (خساپا)

 

 

بورس


سهام گروه سایپا در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از یک هزار و ۱۰۱ سهم در ابتدای هفته به ۳ هزار و ۶۹۱ سهم افزایش یافت و حجم از ۲۰ میلیون و ۶۳۱ سهم با رشد ۷۷ به میلیون ۲۲۵ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم بدون تغییر که این روند در پایان هفته ادامه و به رشد ۳.۲۲ درصدی رسید.

سایپا

بورس*ایران خودرو (خودرو)

سهام گروه ایران خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۴۵۶ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۳۰۹ سهم افزایش یافت و حجم از ۷ میلیون و ۲۹۳ سهم با رشد به ۱۵ میلیون و ۷۹۸ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند نزولی ۰.۰۸ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به رشد ۰.۹۸ درصدی رسید.
 

بورس

 

 

ایران خودرو

*زامیاد (خزامیا)

سهام گروه زامیاد در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و یک هزار و ۲۶ سهم در ابتدای هفته به ۳ هزار و ۸۱۱ سهم افزایش یافت و حجم از ۲۲ میلیون و ۷۳ سهم با صعود به ۸۵ میلیون و ۹۰۷ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند مثبت ۰.۱۴ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته ادامه و به رشد ۳.۳۹ درصدی رسید.

زامیاد

بورس

 


*سایپا دیزل (خکاوه)

سهام گروه سایپا دیزل در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و ۸۳۹ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۱۵۴ سهم کاهش یافت و حجم از ۱۶ میلیون و ۹۶۳ سهم با کاهش به ۴ میلیون و ۴۱۵ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند منفی ۱.۰۶ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به رشد ۴.۹۶ درصدی رسید.

سایپا دیزل

 

بورس

 


*پارس خودرو (خپارس)

سهام گروه پارس خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت ۸۰۸ سهم در ابتدای هفته به ۲ هزار و ۵۳۵ سهم افزایش یافت و حجم از ۱۵ میلیون و ۱۰۶ سهم با رشد به ۵۶ میلیون و ۴۸۲ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند نزولی ۰.۲۸ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به رشد ۲.۹۳ درصدی رسید.
پارس خودرو

بورس

 


*گروه بهمن (خبهمن)

سهام گروه بهمن در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۱۵۵ سهم در ابتدای هفته به ۵۲۸ سهم در پایان هفته افزایش یافت و حجم از یک میلیون و ۳۴۵۸ با رشد به ۷ میلیون و ۳۳۲ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند صعودی ۰.۵۴ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته ادامه و رشد به ۰.۱ درصدی رسید.

 

 


گروه بهمن

*ایران خودرو دیزل (خاور)

سهام گروه ایران خودرو دیزل در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۳۶۳ سهم در ابتدای هفته به یک هزار و ۱۸۶ سهم افزایش یافت و حجم از ۶ میلیون و ۴۲۴ با رشد به ۲۶ میلیون و ۲ رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند نزولی ۰.۶۸ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته متوقف و به رشد ۲.۳۴ درصدی رسید.

 

بورس

 ایران خودرو دیزل
در این رابطه همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه گفت: در معاملات آخرین هفته اردیبشهت ماه با توجه به مشخص شدن نتیجه برجام و مثبت شدن اکثر نمادهای بورسی، گروه خودرویی نیز وارد مدار رشد شد و ارزش سهام این گروه بالا رفت.

وی در ادامه افزود: اوج‎گیری قیمت سهام گروه خودرویی در سه روز ابتدایی هفته رخ داد و پس از آن عرضه‌های سنگین موجب شد تا صف‌های خرید برای این گروه از بین برود.

گزارش میزان حاکی از معامله گروه‌های سایپا، سایپا دیزل، پارس خودرو، زامیاد، گروه بهمن، ایران خودرو و ایران خودرو دیزل با توجه به نوسان منفیشاخص بورس تا انتهای هفته با نوسان نسبتا مثبت معامله شدند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!