چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بررسی ایستگاه‌های مترو برای نصب پله‌برقی و آسانسور
۱۲:۰۸ | ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
اجاره خودرو

بررسی ایستگاه‌های مترو برای نصب پله‌برقی و آسانسور

پرشین خودرو: مدیرعامل مترو تهران از آغاز طرح بازنگری ایستگاه‌های مترو در پایتخت خبر داد و گفت کار نصب پله برقی و آسانسور در صورت امکان انجام می‌گیرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، علی امام  با اشاره به اجرای طرح بازنگری ایستگاه‌های مترو، گفت: به معاونت مهندسی مترو ابلاغ کردیم که بازنگری ایستگاه‌های مترو را برای نصب پله برقی و آسانسور دردستور کار قرار دهد.

وی با بیان اینکه برخی از ایستگاه‌های خطوط قدیمی‌تر بدون پله برقی آسانسور هستند که این مسئله سبب بروز مشکلاتی شده است، گفت: البته در خطوط جدید همچون خط 4 مترو مکان نصب پله برقی و آسانسور تعبیه شده است اما هنوز مناقصه خرید برگزار نشده و با وجود آنکه مکان آن در نظر گرفته شده است اما خالی است که باید هر چه سریعتر این مشکل مرتفع شود.

 

مترو


امام با بیان اینکه نصب پله برقی و آسانسور در ایستگاه‌هایی که مکان آنها مشخص شده است در اولویت قرار دارد، گفت: تا دو ماه آینده مشاور برای بررسی دقیق بازنگری و نحوه نصب انتخاب خواهد شد و کار نصب پله برقی و آسانسور در صورت امکان انجام می‌گیرد.

مدیرعامل مترو تهران با بیان اینکه ممکن است نتوانیم در ایستگاه‌های قدیمی‌تر مترو پله برقی و آسانسور نصب کنیم، گفت: تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا برای رفاه حال شهروندان نسبت به نصب پله برقی و آسانسور اقدام کنیم اما واقعیت این است که باید مشخصات ایستگاه با مشخصات پله برقی و آسانسور منطبق شود و در صورت انطباق این مهم انجام می‌گیرد.

نظر بینندگان
!
!
!