دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۳:۲۶ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
مشخصات رسمی جک J4 اعلام شد + جزئیات
۰۳:۲۶ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
اجاره خودرو
سدان جدید کرمان موتور در آستانه پیش فروش؛

مشخصات رسمی جک J4 اعلام شد + جزئیات

پرشین خودرو: مشخصات فنی جدیدترین سدان کرمان موتور از سوی کرمان موتور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در نمایشگاه بین المللی خودرو کرمان که یکی از نمایشگاه های مهم خصوصا برای کرمان موتور به شمار می رود، غرفه این شرکت خودروسازی شاهد حضور یک سدان جدید بود که توجه بازدید کنندگان را به خود جلب می کرد.

کرمان موتور که به عنوان شریک تجاری جک در ایران شناخته می شود در آن نمایشگاه که در اواخر سال 96 برگزار شد، جک جی4 که یک سدان کوچک است را به طور رسمی رونمایی کرد.

 با گذشت چند ماه از روز نمایش این خودرو در کرمان، اکنون کرمان موتور مشخصات فنی و البته زمان تقریبی آغاز پیش فروش این خودرو را اعلام کرده است.

 جک جی4 قرار است با پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۱۰۳ اسب بخار و ۱۴۶ نیوتون متر گشتاور به دست مصرف کنندگان برسد. گیربکس CVT که قابلیت تعویض دنده مصنوعی، حالت برفی و اسپرت در آن وجود دارد، توان این خودرو را به چرخ های جلو آن می رساند.

 از جمله آپشن ها و امکاناتی که قرار است در این خودرو وجود داشته باشد می توان به فرمان کمکی برقی رینگ ۱۵ اینچی ۸ پر، سیستم اعلام فشار باد لاستیک TPMS، شیشه ها و آینه های جانبی برقی، دو کیسه هوا، تریم داخلی چرم مصنوعی، کروزکنترل، سیستم صوتی با ۶ بلندگو، سنسور پارک عقب، کامپیوتر سفر،چراغ بدرقه،مه شکن جلو و عقب، ترمز جلو دیسکی خنک شونده و عقب کاسه ای ABS + EBD و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان اشاره کرد که تا کنون از سوی کرمان موتور اعلام شده است.

 زمان پیش فروش یا فروش نقدی سدان جک جی4 در اواخر خردادماه اعلام شده است.

در این لینک می توانید گزارش تصویری کاملی از این خودرو را در نمایشگاه خودرو کرمان مشاهده کنید.

نظر بینندگان
!
!
!