شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
10درصد تاکسی ها پراید هستند
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
اجاره خودرو

10درصد تاکسی ها پراید هستند

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: خودروی پراید که از استاندارد لازم برای استفاده به عنوان تاکسی برخوردار نیست، 10درصد ناوگان تاکسیرانی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، احمدی بافنده با اشاره به وجود بیش از 80 هزار تاکسی تحت نظارت این سازمان، افزود: از این تعداد، 16هزار و 320 دستگاه خودروی پیکان به عنوان تاکسی در شهر فعال است.

وی گفت: تاکسی پژو 29 هزار و 445 دستگاه، تاکسی سمند 18 هزار و 620 دستگاه، تاکسی پراید 8410دستگاه، انواع ون 7077دستگاه و 704 دستگاه تاکسی هم به انواع خودروها مانند هیوندا، پروتون و غیره اختصاص دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران ادامه داد: بنابراین لازم است تا توجه ویژه ای به خودروهایی که قرار است وظیفه نقل و انتقال شهروندان را در شهر برعهده داشته باشند و با نام تاکسی فعالیت کنند، صورت گیرد.

احمدی بافنده گفت: متاسفانه سازمان تاکسیرانی به عنوان اصلی ترین نهادی که با مشکلات تاکسیرانان در ارتباط است، نقشی در انتخاب و تعیین خودروهایی که قرار است در این ناوگان فعال باشند، ندارد.

وی با پرداختن به اهمیت نوع خودرو در خدمات دهی بهتر به شهروندان در ناوگان تاکسیرانی، افزود: اگر خودرویی که به عنوان تاکسی خدمات دهی می کند، دارای استانداردهای لازم باشد، هم مسافران از ایمنی و رفاه بیشتری برخوردار خواهند بود، هم رانندگان تاکسی لازم نیست وقت خدمات دهی به شهروندان را در طول روز صرف تعمیر خودروی شان کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی
نظر بینندگان
!
!
!