سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خواسته‌های صنفی رانندگان شنیده نمی‌شود
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
ایرانسل 2
نماینده مبارکه:

خواسته‌های صنفی رانندگان شنیده نمی‌شود

پرشین خودرو: نماینده مبارکه با بیان اینکه چندین سال است که خواسته‌های رانندگان در خصوص گران شدن قطعات خودرو، مشکلات بیمه و بازنشستگی بر روی هم جمع شده گفت: این خواسته‌های صنفی شنیده نمی‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، فاطمه سعیدی نماینده مردم مبارکه در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به خواسته‌های صنفی رانندگان در این باره تذکر داد و گفت: رانندگان عزیز همیشه نشان داده‌اند که پای نظام هستند. به عنوان مثال در همین زلزله با تمام سختی‌هایی که وجود داشت با ۲۰۰ دستگاه خودرو و یک میلیارد تومان توسط رانندگان در پایانه مبارکه صورت گرفت.

رانندگان


وی افزود: خواسته‌های صنفی این افراد شنیده نمی‌شود در این خصوص از وزارت تعاون و وزارت راه پیگیری‌هایی داشتیم. رانندگان در خصوص گران شدن قطعات خودرو و گران شدن بیمه و بازنشستگی گله دارند چندین سال است این خواسته‌هاتی روی هم دیگر جمع شده است خواهش می‌کنم هیات رییسه در این خصوص دستور دهد تا نماینده راه، نماینده وزارت کار رفاه و تعاون اجتماعی و نماینده صنف رانندگان خواسته‌هایشان را بیان کنند. در واقع تدابیری اتخاذ شود که این اعتراضات اینگونه ادامه پیدا نکند.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!