سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فروش ویژه خودروهای «میتسوبیشی» کلید خورد + جزئیات
۱۹:۲۳ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
اجاره خودرو
/پرشین خودرو/

فروش ویژه خودروهای «میتسوبیشی» کلید خورد + جزئیات

پرشین خودرو: شرکت آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن، شرایط فروش ویژه جهت ماه مبارک رمضان را در تعداد و مدت محدود اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرایط فروش ویژه ماه مبارک رمضان این شرکت، با تاکید بر دو خودرو اوتلندر بنزینی و خودرو لنسر می باشد.

اوتلندر بنزینی در دو مدل 2017 و 2018 با قیمت های قطعی و تحویل فوری به فروش میرسد که در شرایطی بی سابقه، تعداد اقسط از 6 ماهه بدون سود شروع شده و تا 36 ماه نیز ادامه می یابد.

همچنین این شاسی بلند ژاپنی در شرایط فروش نقدی نیز دارای تخفیف ویژه خرید نقدی می باشد.

اوتلندر تیپ 5 دارای امکانات ویژه ای از قبیل 7 کیسه هوا، سنسور پارک جلو و عقب، ترمز دستی برقی، کنترل پایداری فعال (ASC) و کنترل کشش (TCL)، ترمز کمکی در هنگام حرکت در سطوح شیب‌دار (HSA)، دوربین 360 و .... می باشد.

خودرو لنسر با مدل 2018، قیمت قطعی، تحویل فوری و تخفیف خرید نقدی به فروش میرسد که جهت این خودرو نیز شرایطی استثنایی در نظر گرفته شده است. تعداد اقساط از 6 ماهه بدون سود شروع شده و تا 60 ماه نیز ادامه پیدا می کند.

این سدان ژاپنی با بهره مندی از آپشن هایی مانند چرخش چراغ های جلو در پیچ ها (AFS)، پدال های منیزیومی تعویض دنده پشت فرمان، 6 کیسه هوا، رینگ های 18 اینچی و ... خودرو ایده آلی برای خانواده های ایرانی خواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به سایت این شرکت به آدرس www.arian-motor.com مراجعه کنند.

نظر بینندگان
!
!
!