پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
گسترش همکاری‌های ایران و برزیل در حوزه حمل و نقل خودرویی
۰۹:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
persiakhodro2
در دیدار معاون وزیر صنعت با سفیر برزیل مطرح شد؛

گسترش همکاری‌های ایران و برزیل در حوزه حمل و نقل خودرویی

پرشین خودرو: سفیر برزیل در تهران در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایدرو برای گسترش همکاری‌های حوزه حمل و نقل خودرویی بین کشورش و ایران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پرشین خودرو  به نقل از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، رودریگو دی آزردوسانتوس در دیدار با منصور معظمی رییس هیأت عامل ایدور و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به قابلیت ھای بالای کشورش در حوزه تخصصی ناوگان حمل و نقل شھری و بین شھری مسافری و تجاری اشاره کرد و حضور نمایندگان کنسرسیوم شرکت ھای معتبر سازنده ناوگان در ایران را نشانه ای از جدیت برزیل برای ھمکاری با جمھوری اسلامی ایران و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران دانست.

خودروسازی


در این دیدار معظمی نیز با توجه به مسؤولیت ملی ایدرو در حوزه نوسازی ناوگان تجاری از جمله ناوگان مسافری کشور ، رسیدن به مدل ھمکاری تعریف شده بین دو کشور از طریق ھمکاری کنسرسیوم برزیلی و شرکت‌ھای تولیدکننده داخلی را مورد حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران دانست.

در این دیدار که نمایندگانی از کنسرسیوم شرکت ھای فعال حوزه حمل و نقل برزیلی و مدیر امور بین الملی و مدیر ارتباطات ایدرو نیز حضور داشتند ، مقرر شد نشست ھای کارشناسی و تخصصی تا حصول نتیجه کلان و استخراج مدل ھای مطلوب ھمکاری بین نمایندگان دو طرف ادامه یابد.

نظر بینندگان
!
!
!