یكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نشست هماهنگی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
ایرانسل 2
با حضور مدیران راهداری و دستگاه های اجرایی برگزارشد:

نشست هماهنگی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

پرشین خودرو: جلسه هماهنگی به منظور برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه هماهنگی برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور مدیران راهداری استان تهران و جمعی از نمایندگان دستگاههای دولتی و اجرایی نظیر پلیس راه شرق و غرب استان تهران، هلال احمر و انجمن های صنفی مربوطه به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار شد.

این جلسه به منظور ارائه راهکارها و خدمات مطلوب تر به زائرین و تامین ایمنی هر چه بیشتر مسافرین و هموطنان شرکت کننده در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) تشکیل شد.

در این نشست هریک از ارگانهای ذیربط به بیان آمادگی و توانمندی ها و هچنین ارائه کمبود و کاستیها پرداخته و راهکار و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

ارتحال امام


نصب بنرهای تسلیت و اطلاع رسانی به همراه درج شماره تماس های ضروری، بنرهای خدمات رسانی و درج شماره ۱۴۱، ترمیم تابلو و علایم راه، تامین ۲ دستگاه جرثقیل سنگین ، افزایش تیم های گشتی پلیس راه و استقرار تیم های گشت نامحسوس راهداری از دیگر خدمات ارائه شده، است.

استقرار تیم های اورژانس، هلال احمر و راهداری در کنار هم کمک زیادی به سرعت بخشیدن امر امداد رسانی و مانع از سرگردانی و اتلاف وقت مسافران عزیز خواهد داشت.

همچنین، استقرار بالگرد در پایگاه چناران و عوارضی تهران– قم و استقرار ۲ دستگاه جرثقیل و ارسال کامیون یخچال دار به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر به زائرین از جمله برنامه های هدفگذاری شده است.

در پایان این نشست، مقرر شد کمیته ای جهت هدایت و کمک به زائرین گمشده و جامانده و باز گرداندن آنها به کاروانهایشان تشکیل شود.
 

نظر بینندگان
!
!
!