چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
جنجال نویسنده هری پاتر با ترامپ
۰۲:۲۳ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

جنجال نویسنده هری پاتر با ترامپ

پرشین خودرو: نویسنده هری پاتر در توییتر جنجال به پا کرد. جی.‌کی.رولینگ، رمان‌نویس و فیلمنامه‌نویس مطرح بریتانیایی و برنده جوایز مختلف ادبی با انتشار توییتی درباره شخصیت دونالد ترامپ توضیح داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایران آرت، جی.‌کی.رولینگ، رمان‌نویس و فیلمنامه‌نویس مطرح بریتانیایی و برنده جوایز مختلف ادبی با انتشار توییتی درباره شخصیت دونالد ترامپ توضیح داد.

 این نویسنده 53 ساله با استناد به علم دستخط شناسی اعلام کرد که رئیس‌جمهور آمریکا انسانی از خود متشکر، خودخواه و دیکتاتورمآب است.

رولینگ در توییتی اعلام کرد که قبلاً به علم دستخط شناسی (گرافولوژی) باور نداشته است اما حالا معتقد است از طریق این علم می‌شود شخصیت آدم‌ها را تشخیص داد.

نویسنده هری پاتر به کتاب‌های گرافولوژی رجوع کرده و می‌گوید بر اساس علم گرافولوژی، دونالد ترامپ که امضاء و دستخط بزرگی دارد یک شخصیت از خود و خودشیفته راضی است.

برخی از کاربران آمریکایی توییتر به رولینگ معترض شده‌اند، به خصوص وقتی که تصویری از امضاء اوباما را برای این نویسنده به اشتراک گذاشتند و گفتند "پس نظرت راجع به اوباما چیست؟" و رولینگ این پیام‌ها را بی‌پاسخ گذاشت.

این اولین باری نیست که رولینگ به ترامپ معترض می‌شود. او پیشتر هم در نامه‌ای به بنیاد "پن" آمریکا ترامپ را "متعصب" خوانده بود.

نظر بینندگان
!
!
!