چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تیام در یک قدمی  استقلال
۱۴:۵۸ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
persiakhodro2

تیام در یک قدمی استقلال

پرشین خودرو: مام تیام که نیم فصل فوق العاده ی در استقلال پشت سر گذاشته بود، از بعضی از رفتارهای باشگاه ابراز دلخوری کرده بود تا جایی که حتی در پست اینستاگرامی خود گفته بود برای ماندن در این تیم باید یکسری مسائل تغییر کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازخبرآنلاین، مهاجم سنگالی استقلال برای ماندن در این تیم با مسوولان این باشگاه توافق کرد.
 مام تیام که نیم فصل فوق العاده ی در استقلال پشت سر گذاشته بود، از بعضی از رفتارهای باشگاه ابراز دلخوری کرده بود تا جایی که حتی در پست اینستاگرامی خود گفته بود برای ماندن در این تیم باید یکسری مسائل تغییر کرد.

اما مسوولان باشگاه استقلال به موقع واکنش نشان دادند و در نهایت با پرداخت مطالبات باقی مانده او و البته برآورده کردن نیازهای مالی اش او را راضی به ماندن در جمع آبی ها پوشان کردند.

البته در این بین وینفرد شفر هم نقش مهمی در این اتفاق داشته است چراکه او در این روزها با تیام در تماس بوده و به او اطمینان داده است که حضور دراستقلال باعث پیشرفتش می شود و می تواند با موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده با شرایط بهتری این تیم را ترک کند.

تیام در حال حاضر مذاکرات مثبتی برای ماندن در استقلال داشته است و اگر مذاکرات به همین شکل مثبت پیش برود، او به زودی قرارداد خود را تمدید می کند.

 

تیام

نظر بینندگان
!
!
!