پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
کمال تبریزی سفیر شد
۲۰:۳۰ | ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
persiakhodro2

کمال تبریزی سفیر شد

پرشین خودرو: کمال تبریزی از پیوستن خود به «کمپین ارمغان 3» خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، «کمپین ارمغان 3» که از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور بهاره رهنما به عنوان سفیر کمپین آغاز به کار کرده بود، حالا با حضور یک هنرمند مرد در کنار سفیر زن خود به کارش ادامه می‌دهد.

کمال تبریزی

کمال تبریزی با اشاره به اینکه زندان جای مادران نیست، تاکید کرد:از طریق برخی دوستان نزدیک متوجه شدم که کمپینی برای نجات مادرانی که به دلایل مختلف زندانی هستند تشکیل شده و به نظرم رسید که باید همه باهم به این کمپین کمک کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن به اهدافش دست پیدا کند. نجات و آزادی زنانی که مادر هستن با اولویت آنان که فرزندان کوچکتر دارند در اولویت است و بدیهی است که هیچ زندانی در شان هیچ مادری نیست !

وی افزود: امیدوارم بتوانیم با همفکری دوستان به ایده های اجرایی خوبی برسیم و با تلاش جمعی توجه افکار عمومی رو به کمپین جلب کنیم، با هر وسیله ممکن از فضای مجازی گرفته تا رسانه‌های جمعی دیگر و تبلیغاتی که در سطح کشور امکانش فراهم باشد.

تبریزی همچنین درباره نحوه فعالیت این کمپین گفت: فعلا اطلاعات اولیه در اختیارم قرار گرفته مثل تعداد زندانیان جرائم غیر عمد که در حدود ۳۶۰ نفر از آنها را زنان تشکیل می دهند و قدم اولیه کمپین که مرحله سوم آن در ماه رمضان آغاز شده، آزادی زنان زندانی است که امیدوارم با حضورم در کمپین و کمک مردم بتونیم قدم های موثری برداریم.

برچسب ها:
کمال تبریزی
نظر بینندگان
!
!
!