چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
افزایش ۱۲.۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
persiakhodro2

افزایش ۱۲.۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها

پرشین خودرو: مدیرعامل تاکسیرانی شهر تهران، از افزایش ۱۲.۵ درصدی کرایه های تاکسی از صبح شنبه ۱۲ خرداد ۹۷، خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازمهر، علیرضا قنادان  با بیان اینکه از صبح امروز به طور میانگین ۱۲.۵ درصد کرایه های تاکسی افزایش پیدا کرده است، گفت: اعتراضات فرمانداری در خصوص مصوبه نرخ کرایه تاکسی ها پذیرفته شده و امیدواریم با ایجاد زیرساخت ها بتوانیم در آینده نرخ متغیر کرایه در روزهای بارانی و برفی و زمان های اوج ترافیک را اجرایی کنیم اما در حال حاضر این زیرساخت ها وجود ندارد و به دلیل آنکه اجرای مصوبه شورا طولانی مدت شده بود و تأکید بر این موضوع فرسایشی می شد، تصمیم گرفتیم اعتراضات فرمانداری را بپذیریم و انشاءالله در آینده و بعد از تکمیل زیرساخت ها به دنبال اجرایی کردن این پیشنهاد باشیم.

تاکسی


وی افزود: فرایند نصب برچسب های نرخ های کرایه ها نیز به تدریج در حال انجام شدن است. در سالهای پیش بین دو هفته تا یک ماه به طول می انجامید که تلاش می کنیم در مدت کوتاهی نرخ های جدید بر روی شیشه ماشین ها نصب شود. در حال حاضر نرخ ها در تابلوی اطلاع رسانی خطوط نصب شده و در پرداخت مرکزی نیز نرخ ها به روز رسانی شده است. در خصوص تاکسی مترها نیز فراخوان به روز رسانی انجام شده است.

قنادان در پاسخ به این پرسش که برخی تاکسی ها به طور غیر قانونی از ابتدای سال نرخ های خود را افزایش داده بودند و با اعلام دوباره افزایش رسمی کرایه ها، باز هم این نرخ ها را افزایش دادند، گفت: آن تعداد از تاکسی ها که بدون مصوبه افزایش نرخ داده بودند، خطا کرده و اگر باز هم بر خلاف مصوبه شورا از مسافران کرایه بگیرند، متخلف محسوب می شوند و مسافران می توانند از سامانه های نظارتی، این تخلفات را اعلام کرده تا پیگیری شود.

نظر بینندگان
!
!
!