دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
9 راز از زندگی و ثروت حسین هدایتی
۲۳:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
حامی رنت

9 راز از زندگی و ثروت حسین هدایتی

پرشین خودرو: حسین هدایتی را همه با پول هایش برای پرسپولیس می شناسند. حداقل 15 سال است که نام او در فوتبال ایران شنیده می شود. خیلی از آدم های متمول به فوتبال ایران آمدند و رفتند اما او مانده. کنجکاوی در مورد میزان ثروت او از سوژه های مورد علاقه رسانه هاست. در تمام این سال ها او البته وارد مجادلات سهمگینی هم با فوتبالی ها شده. مورد آخر همین درگیری اش با کارلوس کی روش است. «دلال» لقبی است که او به سرمربی تیم ملی داده.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از هفت صبح، در تمام این سال ها او البته وارد مجادلات سهمگینی هم با فوتبالی ها شده. مورد آخر همین درگیری اش با کارلوس کی روش است. «دلال» لقبی است که او به سرمربی تیم ملی داده و خیلی تندتر از آنچه تصور می کردیم به ادعاهای اخیر کی روش واکنش نشان داده. این شما و این 9 پرده از پیدا و پنهان زندگی مالک مرموز استیل آذین:

9 پرده از زندگی حسین هدایتی و ثروت بی پایانش

1. نام حسین هدایتی از اوایل دهه 80 سر زبان ها افتاد. زمانی که دعوا بین علی پروین و اکبر غمخوار، مدیر عامل وقت پرسپولیس بالا گرفت. تا قبل از آن همیشه سایه علی پروین روی نام پرسپولیس سنگینی می کرد و او به عنوان سرمربی یا مدیر فنی (که به تعبیر خود على پروین یعنی کشک) همیشه در کنار تیم حضور داشت. وقتی غمخوار مدیر عامل پرسپولیس شد و وینگو بگوویچ را سرمربی پرسپولیس کرد، دیگر جایی برای اسطوره چشم آبی قرمزها نبود.

در این مقطع حسین هدایتی وارد گود شد. باشگاه استیل آذین را بنا کرد و پروین شد نماینده تام الاختیار او. تجربه استیل آذین اما موفق نبود و برند هدایتی آنطور که دلش می خواست جا نیفتاد. فاز بعدی حرکت هدایتی برای رسیدن به شهرت بذل و بخشش های او در تیم محبوبش بود تا جایی که رسانه ها به او لقب «عابربانک» دادند. در تمام این سال ها هر زمان مدیران باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکن به مشکل خوردند هدایتی مثل قهرمان های حماسی وارد میدان شده و گره مشکل را باز کرده. به همین دلیل هم کمتر بازیکن قدیم و جدید پرسپولیس را پیدا می کنید که عکس مشترک با او نداشته باشد.

2. در مورد شیوه پولدار شدن حسین هدایتی سه روایت وجود دارد. یک بار در گفتگو با خبرگزاری مهر گفته بود در سال 1358 فعالیت اقتصادی اش را با 13 هزار تومان شروع کرده. «سال 58 دو دستگاه پرس خریدم و گذاشتم در مغازه و واشرها و لولاهای کابینت میزدم. یواش یواش کارم را گسترش دادم و رفتم توی کار تولیدات تزئینات پرده. بعدش 11