پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۴ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
خدمات رسانی رایگان مترو به راهپیمایان روز قدس
۱۴:۲۴ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اجاره خودرو

خدمات رسانی رایگان مترو به راهپیمایان روز قدس

پرشین خودرو: مدیر ارتباطات شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه از خدمات‌رسانی رایگان مترو به شهروندان در روز قدس خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه،  فرنوش نوبخت مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه با اشاره به اینکه روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی درفلسطین، غزه و دیگر کشور‌های اسلامی است، اظهار کرد: شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برای سهولت در تردد نمازگزاران و راهپیمایان این روز بزرگ، از ابتدای صبح روز جمعه ۱۸ خرداد ماه ۹۷ تا پایان مراسم، در خطوط یک، 2، 3، 4 و 5 مترو تهران و حومه به صورت رایگان ارائه خدمت خواهد کرد.

مترو


وی ادامه داد: بیشترین افزایش سرویس دهی در خط ۴ مترو تهران که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، انجام خواهد شد و به این منظور فاصله حرکت قطار‌ها در این خط مترو تهران از ساعت ۹ صبح تا پایان مراسم از 8 به 5 دقیقه کاهش می‌یابد؛ همچنین تمامی ایستگاه‌های خط 4 مترو تهران به ویژه ایستگاه‌های میدان انقلاب اسلامی، تئاترشهر، شادمان، توحید، دکتر حبیب اله، استاد معین آماده ارائه خدمات رسانی مناسب به شهروندان خواهند بود.

نوبخت خاطرنشان کرد: شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه آمادگی دارد تا در صورت نیاز برای سرویس دهی مناسب‌تر به مسافران و شهروندان قطار‌های فوق‌العاده را در تمام خطوط اعزام کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!