سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رونمایی از لکسی نوت 9 روز ۱۸ مرداد
۰۱:۵۹ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
اجاره خودرو

رونمایی از لکسی نوت 9 روز ۱۸ مرداد

پرشین خودرو: بلومبرگ با انتشار گزارشی اعلام کرده که سامسونگ در پی رونمایی از گلکسی نوت ۹ در ۹ اگوست یا ۱۸ مرداد ماه است.

به گزارش  پرشین خودروبلومبرگ سامسونگ الکترونیکس در حال برنامه‌ریزی برای رونمایی از نسل جدید گوشی‌هوشمند سری نوت خود در تاریخ ۹ آگوست یا ۱۸ مردادماه سال جاری است. اطلاعات گزارش مبتنی بر داده‌هایی است که افراد نزدیک به سامسونگ در اختیار این بنگاه خبری قرار داده‌اند.

براساس اطلاعات ارائه شده نسل جدید گوشی هوشمند سامسونگ با عنوان گلکسی نوت ۹ راهی بازار شده و از وجود نسل جدید تراشه‌ی کوالکام اسنپدراگون برای شماری از بازار‌ها بهره خواهد برد.

به نظر می‌رسد سامسونگ در نظر دارد تا مراسم خود را در شهر نیویورک، دو هفته پیش از زمان رونمایی گلکسی نوت ۸ برگزار کند. همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که کره‌ای‌ها در نظر دارند تا گلکسی نوت ۹ را اواخر ماه آگوست به بازار عرضه کنند. سامسونگ ترجیح داده تا در قبال انتشار این خبر سکوت اختیار کند.

 

سامسونگ


یکی از دلایل اصلی برای اینکه سامسونگ سعی می‌کند که گلکسی نوت‌هایش را زودتر راهی بازار کند، کسب سهم بیشتری از بازار پیش از عرضه‌ی آیفون‌های اپل به بازار است. براساس آخرین گزارش IDC که به سهم کمپانی‌های مختلف در طول زمستان سال ۲۰۱۸ پرداخته، سامسونگ ۲۳ درصد از بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد، حال آنکه اپل به عنوان رقیب اصلی کره‌ای‌ها موفق شده تا در سه ماهه‌ی اول سال جاری میلادی تنها ۱۶ درصد از بازار را در اختیار داشته باشد.

سامسونگ اواخر زمستان سال جاری نیز نسل جدید گوشی‌هوشمندش از سری اس را رونمایی کرد که اتفاقا با استقبال خوبی از سوی کاربران و منتقدان روبه‌رو شد. سری نوت سامسونگ از فرم‌فکتور بزرگ‌تری در مقایسه با گلکسی اس برخوردار است و علاوه بر امکانات این سری، از وجود قلم لمسی نیز بهره می‌برد.

نظر بینندگان
!
!
!