سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پیشرفت صنعت راهسازی کشور با توانمند سازی جامعه پیمانکاران
۱۶:۴۵ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اجاره خودرو
معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

پیشرفت صنعت راهسازی کشور با توانمند سازی جامعه پیمانکاران

پرشین خودرو: خادمی گفت:توانمندسازی جامعه پیمانکاران موجب پیشرفت صنعت راهسازی کشور می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه،  خیراله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی در دیدار با رییس و تعدادی از اعضای انجمن شرکت‌های راهسازی اظهار کرد:توانمندسازی جامعه پیمانکاران موجب پیشرفت صنعت راهسازی کشور می‌شود و این رویکرد در سالجاری با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی موضوع اصلی این هم‌اندیشی را رسیدگی به سند‌های مالی پیمانکاران ذکر کرد و گفت: پیمانکاران در خصوص اسناد خزانه اسلامی و دریافت بخشی از مطالباتشان با این روش با مشکلاتی رو‌به رو شدند که در این زمینه راهکار‌های مناسب ارایه شد.

جاده

 


مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه ،پیمانکاران را بازوان اجرایی دولت در آبادانی کشور دانست و افزود: گسترش شبکه آزادراهی کشور یکی از اهداف اصلی ما در سالجاری در نظر گرفته شده است و در این زمینه توانمند بودن جامعه پیمانکاری کشور، دولت را بیش از گذشته در رسیدن به این مقصد کمک می‌کند.

در ادامه این جلسه رسیدگی به مسائلی در زمینه مالیات، اسناد مالی پیمانکاران، روان‌سازی چرخه کار‌ها در داخل شرکت از دیگر موضوعات مطرح شده از سوی نمایندگان انجمن شرکت‌های راهسازی بود که مقرر شد با همکاری دو جانبه حل و فصل شود.

نظر بینندگان
!
!
!