چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۰/۱۱/۲۷
تردد بیش از 80هزار تاکسی در تهران
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۰/۱۱/۲۷
اجاره خودرو

تردد بیش از 80هزار تاکسی در تهران

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با اشاره به وجود بیش از 80 هزار تاکسی تحت نظارت این سازمان، افزود: از این تعداد، 16هزار و 320 دستگاه خودروی پیکان به عنوان تاکسی در شهر فعال است.

به گزارش «پرشین خودرو»، احمدی بافنده گفت: تاکسی پژو 29 هزار و 445 دستگاه، تاکسی سمند 18 هزار و 620 دستگاه، تاکسی پراید 8410دستگاه، انواع ون 7077دستگاه و 704 دستگاه تاکسی هم به انواع خودروها مانند هیوندا، پروتون و غیره اختصاص دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران ادامه داد: بنابراین لازم است تا توجه ویژه ای به خودروهایی که قرار است وظیفه نقل و انتقال شهروندان را در شهر برعهده داشته باشند و با نام تاکسی فعالیت کنند، صورت گیرد.

احمدی بافنده گفت: متاسفانه سازمان تاکسیرانی به عنوان اصلی ترین نهادی که با مشکلات تاکسیرانان در ارتباط است، نقشی در انتخاب و تعیین خودروهایی که قرار است در این ناوگان فعال باشند، ندارد.

وی با پرداختن به اهمیت نوع خودرو در خدمات دهی بهتر به شهروندان در ناوگان تاکسیرانی، افزود: اگر خودرویی که به عنوان تاکسی خدمات دهی می کند، دارای استانداردهای لازم باشد، هم مسافران از ایمنی و رفاه بیشتری برخوردار خواهند بود، هم رانندگان تاکسی لازم نیست وقت خدمات دهی به شهروندان را در طول روز صرف تعمیر خودروی شان کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی
نظر بینندگان
!
!
!