پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فروش اعتباری مدیران خودرو با سود مشارکت و اقساط بلند مدت استارت شد
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
persiakhodro2
/گزارش خبری/

فروش اعتباری مدیران خودرو با سود مشارکت و اقساط بلند مدت استارت شد

پرشین خودرو: ایجاد شرایط ویژه فروش اعتباری محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت 16 درصدی و همچنین تخصیص وام می‌تواند فرصت مناسبی برای متقاضیان خرید خودرو و سرمایه گذاری همزمان باشد.

به گزارش پرشین خودرو، با هدف ایجاد شرایط مناسب و فرصت خرید آسان تر برای تمام هموطنان، شرکت مدیران خودرو شرایط فروش و تحویل 90 روزه خودروهای ایکس22، ایکس33اِس و ام وی ام 315 اسپرت اکسلنت را با تخصیص سود مشارکت و البته تخفیف در پیش پرداخت اولیه مهیا کرده است.

بر این اساس ام وی ام ایکس22 در چهار تیپ مختلف دنده ای ساده، و دنده ای اسپرت اکسلنت، اتوماتیک لاکچری و اتوماتیک اکسلنت اسپورت با پیش پرداخت های حداقل 22 میلیون تومان و حداکثر تا 27 میلیون تومان با سود مشارکت 16 درصد قابل ثبت نام است.

 

پیش فروش مدیران خودرو،مدیران خودرو؛ ام وی ام


ایکس33اِس و ام وی ام 315 اسپورت اکسلنت نیز با پیش پرداخت‌های به ترتیب 27 و 11 میلیونی و سود مشارک 16 درصدی نیز برای ثبت نام در دسترس خواهد بود.
 

نکته قابل توجه در شرایط فروش اعتباری امکان بهره مندی از سود مشارک و همچنین دریافت وام حداکثر تا 50 درصد قیمت خودرو است که مشتریان می توانند اقساط آن را در بازه ای 12 تا 36 ماه بصورت منعطف بازپرداخت کنند.


تمام خودرو ها بصورت قیمت غیر قطعی و تحویل 90 روزه در تمام نمایندگی های سراسر ایران قابل ثبت نام خواهد بود.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع به وبسایت رسمی مدیران خودرو مراجعه کنند.

نظر بینندگان
!
!
!