جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
توصیه سازمان هواپیمایی به گرانفروشی ایرلاین‌ها
۱۴:۰۰ | ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
ایرانسل 2

توصیه سازمان هواپیمایی به گرانفروشی ایرلاین‌ها

پرشین خودرو: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فروش بلیت هواپیما با نرخی بالاتر از نرخ اعلام شده بر روی سایت شرکت های هواپیمایی تخلف است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، جعفرزاده اظهار کرد: بارها از مسافران درخواست کرده ایم که بلیت هواپیما را از دفاتر مجاز خریداری کنند­ و اگر در سایت ها و شرکت های فروش بلیت هواپیما با قیمت‌هایی بالاتر از قیمت های شرکت های هواپیمایی مواجه شدند حتماً به این سازمان اطلاع رسانی کنند.

وی افزود:​ دفتر نظارت بر عملکرد شرکت های هواپیمایی به ایرلاین‌ها توصیه کرده نسبت به نحوه توزیع بلیت هواپیماهای خود نظارت داشته باشند تا اگر کسی خارج از نرخ اعلام شده توسط شرکت اقدام به فروش بلیط هواپیما کرد، با متخلفات برخورد شود.

وی تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این بارها با شرکت های متخلف و سایت های سودجو برخورد کرده که از آن جمله می توان به لغو مجوز 8دفتر هواپیمایی و تعلق 20 مجوز دفاتر متخلف و همچنین معرفی چندین سایت غیرمجاز به مراجع ذی‌صلاح اشاره کرد. مردم می توانند در صورت برخورد با متخلفین مراتب را با سامانه سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس CAO.IR اعلام کنند­ و اطمینان خاطر داشته باشند که این سازمان با متخلفان برخوردی قاطع خواهد داشت.

نظر بینندگان
!
!
!