جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
قیمت نفت اوپک کاهش یافت
۰۹:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

قیمت نفت اوپک کاهش یافت

پرشین خودرو: بررسی قیمت نفت در بازار‌های جهانی نشان دهنده آن است هر بشکه نفت برنت افزایش ۱.۰۶ دلاری، نفت خام افزایش ۶۵ سنتی و نفت اوپک کاهش ۶۱ سنتی داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، بررسی قیمت نفت برنت در بازار‌های جهانی نشان دهنده آن است که قیمت آن در بازار‌های جهانی طی هفته گذشته میلادی افزایش داشته، به گونه‌ای که هر بشکه نفت برنت در تاریخ ۱۴ خرداد ماه به ارزش ۷۵ دلار و ۳۴ سنت به فروش رسید.

پس از آن قیمت نفت برنت به مدت یک روز رو به کاهش رفت به گونه‌ای که در روز پس از آن به قیمت ۷۴ دلار و ۹۷ سنت فروخته شد که این رقم کمترین میزان طی هفته گذشته بوده است.

هر بشکه نفت برنت در دو روز ۱۶ و ۱۷ خرداد ماه با رشد جهش گونه به قیمت ۷۵ دلار و ۵۹ سنت و ۷۷ دلار و ۲۱ سنت فروخته شد که این رقم بیشترین میزان به ثبت رسیده است.

در دو روز پایانی هفته هر بشکه نفت برنت با افت جزئی به ارزش ۷۶.۴۲ دلار و ۷۶.۴ دلار فروخته شده است.

اختلاف قیمت‌ها نشان دهنده افزایش ۱.۰۶ دلاری نفت برنت طی هفته گذشته میلادی بوده است.


نفت

ارزش نفت خام در هفته گذشته میلادی نوسان قیمت‌های متعددی داشت، اما برآیند کلی نشان دهنده افزایش قیمت بوده است.

نفت خام در ابتدا هفته به قیمت ۶۴ دلار و ۹۲ سنت فروخته شد، در روز دوم هفته با افزایش جزئی قیمت به ۶۵ دلار و ۳۱ سنت رسید.

پس از آن در ۱۶ روز از خرداد قیمت نفت خام با کاهش مواجه شد و در رقم ۶۴ دلار و ۹۲ سنت مورد معامله قرار گرفت.

نفت خام در سه روز پایانی هفته گذشته میلادی در رنج قیمتی ۶۵ دلار خرید و فروش شد به گونه‌ای که در روز پنج شنبه ۶۵ دلار و ۹۷ سنت، جمعه ۶۵ دلار و ۶۶ سنت و روز شنبه به قیمت ۶۵ دلار و ۵۷ سنت قیمت گذاری شده است.

اختلاف قیمت نفت خام طی هفته گذشته میلادی نشان دهنده افزایش ۶۵ سنتی بوده است.


نفت

نفت اوپک در هفته گذشته میلادی در ۵ روز مورد معامله قرار گرفت که تا اواسط هفته روند نزولی و در روز‌های پایانی روند صعودی را تجربه کرد.

هر بشکه نفت اوپک در ابتدا هفته گذشته میلادی به قیمت ۷۴ دلار و ۲۳ سنت قیمت گذاری شد، روز پس از آن با کاهش قیمت به رقم ۷۳ دلار و ۵۶ سنت رسید و در سومین روز با تداوم کاهش قیمت هر بشکه از آن به قیمت ۷۲ دلار و ۷۸ سنت رسید که این رقم، کمترین میزان طی هفته گذشته ثبت شده است.

هر بشکه نفت اوپک در هفدمین روز از خرداد ماه با افزایش قیمت در مقایسه با قبل به هر بشکه از آن به قیمت ۷۵ دلار و ۳ سنت و در آخرین روز به قیمت ۷۳ دلار و ۶۲ سنت خرید و فروش شد.

بررسی قیمت‌ها نشان دهنده کاهش ۶۱ سنتی هر بشکه نفت اوپک در هفته گذشته بوده است.

نفت

 برخی از اخبار حاکی از این است که هر بشکه نفت سنگین ایران اکنون در مرز ۷۰ دلار قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!