سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
زیرگذر نیمه کاره استادمعین فرونشست
۱۴:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

زیرگذر نیمه کاره استادمعین فرونشست

پرشین خودرو: شهردار منطقه 2 از فرونشست زمین در زیرگذر نیمه کاره استاد معین خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اشاره به حادثه فرونشست زمین که شب گذشته در نزدیکی زیر گذر استاد معین رخ داد، اظهار کرد: این حادثه در محل ورودی خیابان شهید اکبری به خیابان آزادی در مجاورت پروژه زیر گذر استادمعین به وقوع پیوست.

شهردار منطقه 2 با بیان این که این حادثه در مرز بین دو منطقه 2 و 9 رخ داد، افزود: بر اثر این فرونشست، یک دستگاه کامیون حمل خاک در محل مورد نظر فرو رفت.

زیرگذر استادمعین


وی تصریح کرد: همزمان با رخداد حادثه مذکور، بلافاصله عوامل ناحیه 5 منطقه 2 در محل حادثه حاضر و به عملیات اجرایی اقدام کردند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و ضمن توقف کامیون حادثه دیده در محل مورد نظر، با تلاش عوامل آتش نشانی، یک دستگاه جرثقیل جهت حمل کامیون به محل حادثه اعزام شد که پس از خارج کردن کامیون، ایمن سازی از سوی مسئولان شهرداری ناحیه و آتش نشانی انجام شد و محل نشست مورد نظر به صورت موقت با خاک پر شد.

کشت پور در پایان خاطر نشان کرد: کارشناسان فنی منطقه 2 در حال بررسی علت یا علل فرونشست زمین در محل مورد نظر بودند که پس از انجام تحقیقات نتیجه آن جهت اطلاع عموم منتشر خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!