دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
جلسه کمیته حمل و نقل و ترافیک نماز عید سعید فطر برگزار شد
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

جلسه کمیته حمل و نقل و ترافیک نماز عید سعید فطر برگزار شد

پرشین خودرو: جلسه کمیته هماهنگی حمل و نقل و ترافیک نماز عید سعید فطر با حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف به مدیریت سردار مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در مقر پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازفارس، جلسه کمیته حمل و نقل و ترافیک عید سعید فطر در محل ستاد پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد.

در این جلسه مدیر ملاقات عمومی و مراسمات دفتر مقام معظم رهبری و نمایندگانی از معاونت عملیات سپاه ولی امر، ستاد نماز جمعه تهران، مجتمع امام خمینی(ره)، معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاونت عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، ،معاونت عملیات پلیس راهور ناجا، پلیس ترافیک شهری راهور ناجا، شهرداری منطقه 7، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سرکلانتری مرکزی پلیس راهور تهران بزرگ، رییس منطقه 7 پلیس راهور تهران بزرگ، شرکت بهره برداری متروی تهران و پایانه بیهقی تهران حضور داشتند.

نمایندگان سازمان های مختلف مسایل مرتبط با حمل و نقل و ترافیک برگزاری نماز را مطرح کردند و سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ که ریاست جلسه را به عهده داشت موارد مختلف را جمع بندی کرده و مصوبات مربوطه را به نمایندگان سازمان ها ابلاغ کرد.

نمازعیدفطر


مهماندار تاکید کرد: لازم است با هماهنگی بین دستگاه های مختلف، نمازگزاران عزیز بتوانند به راحتی در محل حاضر شده و نماز عید را به جا آورند.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین خلفی، مدیر ملاقات عمومی و مراسمات دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: از پلیس راهنمایی و رانندگی تشکر می کنم که مجدانه مسایل را پیگیری کرده و برنامه های خوبی ارایه کرده است. همچنین امکانات مختلفی برای نمازگزاران محترم در نظر گرفته شده تا بتوانند با سهولت در محل برپایی نماز عید سعید فطر حضور یابند و نماز را به جا آورند. خوب است نقشه مصوب محدوده برپایی نماز منتشر شود تا نمازگزاران بتوانند مسیر خود را بیابند. همچنین لازم است خودروهای امدادی امکان تردد در محدوده را داشته باشند تا امکان خدمت رسانی به افراد مختلف فراهم شود.

پیش از وی سرهنگ حسن عابدی، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از همکاری دستگاه های مختلف تشکر کرد و گفت: خوشبختانه مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به خوبی برگزار شد و بی سابقه بوده که تمام پارکینگ ها ظرف حدود 40 دقیقه تخلیه شود.

سرهنگ رضایی، معاون ترافیک این پلیس نیز در ابتدای جلسه گزارشی از تمهیدات ترافیکی نماز عید فطر را اعلام کرد.

لازم به ذکر است جزییات تمهیدات ترافیکی نماز عید سعید فطر متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!