سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
تصمیم‌گیری درباره سهمیه بنزین نوروزی تا 25اسفند
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
اجاره خودرو

تصمیم‌گیری درباره سهمیه بنزین نوروزی تا 25اسفند

پرشین خودرو: قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور گفت: در خصوص سهمیه بنزین فروردین ماه و همچنین سهمیه نوروزی تا بیست و پنجم اسفند ماه تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عبدالله جلالی در حاشیه افتتاح خط آزمون یورو 4 و آغاز طرح توسعه آزمایشگاه یورو 5 خودرو اظهار كرد: هنوز در زمینه قیمت جدید بنزین تصمیمی اتخاذ نشده است.

وی با بیان این‌كه تاكنون بحثی در خصوص تغییر قیمت بنزین در اسفندماه مطرح نبوده است، خاطرنشان كرد: سهمیه سوخت اسفند ماه نیز مانند سابق بوده و تغییری در این خصوص پیش‌بینی نشده است.

جلالی همچنین درخصوص سهمیه بنزین فروردین ماه و سهمیه نوروزی اظهار كرد: هنوز تصمیمی دراین خصوص اتخاذ نشده است. اما امیدواریم كه تا بیست و پنجم اسفند ماه هم در خصوص سهمیه فروردین و هم سهمیه نوروزی تصمیم‌گیری شده و كارت‌های سوخت شارژ شود.

به گفته قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور در خصوص سهمیه بنزین نوروزی اقدامات كارشناسی صورت گرفته و باید در این زمینه نظر رییس جمهوری گرفته شود. البته فعلا موافقتی دراین خصوص صورت نگرفته و نمی‌توان ارائه سهمیه نوروزی را نه رد ونه تایید كرد.

وی افزود: در خصوص قیمت بنزین نیز پیشنهاداتی وجود داشته و در این خصوص نیز در نهایت رییس جمهوری تصمیم نهایی را اتخاذ می‌كند البته سعی ما بر این است كه قیمت‌ها به گونه‌ای باشد كه به سیستم حمل ونقل عمومی كشور فشاری وارد نشود.

جلالی خاطرنشان كرد:‌ پینشهادات كارشناسی مختلفی در خصوص نرخ بنزین وجود دارد كه باید با توجه به تبعات مختلف قیمت‌ها در خصوص آن بحث و در نهایت تصمیم‌گیری شود.

قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور در خصوص دلیل افزایش مصرف سوخت برخی خودروها در یكی دو سال اخیر اظهار كرد: یكی از دلایل این موضوع می‌تواند جدی گرفته نشدن موضوع معاینه فنی خودروها در راستای تنظیم مصرف سوخت آن‌ها باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بنزین
نظر بینندگان
!
!
!