پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برنامه سایپا برای قطع دست دلالان بازار خودرو + جزئیات
۲۳:۰۸ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
persiakhodro2
طرح نوین فروش محصولات سایپا آغاز می شود؛

برنامه سایپا برای قطع دست دلالان بازار خودرو + جزئیات

پرشین خودرو: محصولات گروه خودروسازی سایپا بدون وقفه و از طریق نمایندگی های مجاز و سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا در حال عرضه به مشتریان در سراسر كشور است .

به گزارش پرشین خودرو، معاون ارتباطات گروه خودروسازی سایپا گفت : گروه خودروسازی سایپا در راستای تنظیم بازار و قطع دست دلالان در حال عرضه خودروهای تولیدی این گروه با قیمت های مصوب از طریق نمایندگی های مجاز و سایت فروش اینترنتی گروه است .

مجتبی نظری افزود : متاسفانه در روزهای اخیر یك فضای روانی بر بازار خودرو حاكم شده است و عده ای واسطه و دلال سودجو قصد بر هم زدن بازار خودرو را دارند كه بر همین اساس گروه سایپا در طرح ویژه عید سعید فطر فروش محصولات خود را آغاز نمود .

وی گفت : طی چند روز آینده طرح نوین فروش را آغاز خواهیم كرد كه بر اساس این طرح فقط مصرف كنندگان نهایی خواهند توانست خودرو مورد نیاز خود را خریداری نمایند و دست واسطه ها و دلالان از بازار خودرو قطع خواهد شد.

نظری افزود : با برنامه ریزی صورت گرفته مشتریان واقعی می توانند با سهولت از طریق سایت اینترنتی فروش گروه سایپا یا مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر كشور یكی از روش های فروش پیش بینی شده را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تامین كنند.

معاون ارتباطات گروه سایپا تصریح كرد : در سال 97 تیراژ تولید خودرو در گروه سایپا افزایش داشته و از ابتدای سال 126 هزار دستگاه خودروی تولیدی گروه سایپا به بازار عرضه شده است كه این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل 36 درصد رشد نشان می دهد .

نظر بینندگان
ناصر
vote
۰
vote
۱۳۹۷/۰۳/۲۵
چرا تیتر سایت شما مثل داعش می مونه.قطع دست!قطع سر!قطع پا!!!!!کمی متمدن باشید لطفا!!!!!
!
!
!